Predaj obnoseného oblečenia

Príspevok v téme: Predaj obnoseného oblečenia
jancecka

Dobrý deň. Neviem kam by som sa obrátila s mojím problémom. Tu ste mi vždy pomohli, možno tomu bude aj tentoraz. Mám po sebe množstvo obnoseného oblečenia. Sú to slušné veci, v dobrom stave a je mi ich ľúto darovať. Chcela by som na tom oblečení ešte trošku zarobiť. Bude to asi tým že teraz potrebujem každú korunu. Nechcem ich predávať za veľké ceny, skôr symbolické. Len neviem kde. Skúšam to už viac ako rok na internete a nič. Nikto sa mi neozýva, preto sa chcem spýtať, či neexistuje nejaké trohovisko v hociakom meste alebo nejaký bazár, kde môžem prísť a za nejaký poplatok tam môžem predať svoje veci. Niečo také ako v Amerike garážové výpredaje u nás neexistuje? som z malej dediny, u nás také nič určite nie je. Ďakujem za každú radu. Pekný deň prajem.

jancecka

hej, bol to štadión Inter, neviete nejaký kontakt na nich? je to síce dosť ďaleko od nás, asi dve hoďky cesty ale čo už, neviem kde bližšie by sa také blšáky uskutočňovali

slnečnicaa

Taky blsak je na stadione Inter, asi aj ten mas na mysli, tak skus tam, ale netusim ako je to s povolenim na predaj atd.

jancecka

secondhandy som pochodila v najbližšom meste všetky a všade tá istá odpoveď, oni vraj len dovážajú textil, neodkupujú tu na Slovensku, takže preto sa pýtam, a deria, presne tie blšáky som myslela, v Bratislave som bola raz na takom trhu, bolo to okolo nejakého futbalového štadióna a predávali tam aj ľudia také sprostosti :D akože starožitnosti, ale neviem či oblečenie, neviete mi presne povedať ako to funguje a či to tam ešte vôbec funguje a kde to presne je? ja si to už vôbec nepamätám, ďakujem

AdamKrt

V mestach existuju predajne second hand s textilom /niekedy vsak ani nevies, ze to je second hand/. Mozno Ti to odkupia...

jancecka

a ešte som zabudla dodať, ak môžete, prosím odpisujte mi na môj e-mail jancecka@azet.sk alebo na facebook pod menom Jana Jančeková. Ďakujem veľmi pekne