Ako zistím pravého otca?

Príspevok v téme: Ako zistím pravého otca?
Mathuson

Zdravím Vás

Mam problem ktorý opíšem v kratkosti. Od malička žijem sám (s mamou) otca nemam - mama povedala že vraj umrel. Ale dozvedel som sa že by mal žiť v zahraničí. Chcem sa opýtať, kde by som mohol zistit kto je to? V rodnom liste nieje, ani v zdravotnom zázname.. ? Pomožte kde sa mám obratiť, bez toho aby mama o tom vedela. Mám pocit že neviem kto som.. Niekde predsa musňí byť evidovaný, pretože v zdravotnom zázname, bolo prečiarknuté jeho meno.. (bolo talianské) A mam že sa pomýlili. Lenže mama bola v talianku, pracuje tam ma tam znamych... :()

jajka001_

skus mame vysvetlit ze bez ohladu na to aky je, ze ju budes mat stale rad, ze len potrebujes poznat svoje korene, ze to patri k tvojej osobnosti a ze si pripraveny aj na najhorsie ale je lepsie vediet aj to zle ako sa cely zivot trapit tym co o sebe nevies

ABRhpositive

nie náhodou na matrike????odnes si tam so sebou občianksy preukaz mal by tam byt záznam tvojich rodičou teda mami aj otca,. ale neviem ako to je po novom či ak matka nechce može zatajit meno otca alebo ako neviem

Mathuson

Lenže som sa pýtal ona pravdu nechce povedať.. Klame mi aj v tom že fajčí , cítim sa ako malý, pretože to viem a keď sa spýtam tak nie nie... Mne spolužiaci bývali hovorili, ked sme sedeli v bare - že však on žije v taliansku je talian ja som kukal ako vyoraná myš... :/ kde na urade by som to zistil, ked raz bol preškrtnutý, tak nikde zapisany je.. :/

Maoam

opytaj sa niekoho, kto ho poznal/mohol poznat, niekto z rodiny, blizkych, znamych, mozno bude vediet jeho presne meno alebo aj datum narodenia a mozes zacat hladat, platil na teba? ak ano tak su zaznamy (uradne)

sweater

nemusi to byt nekde evidovane. ono asi jedina cesta k nemu vedie cez tvoju mamu, a mozno jej nejako velmi ublizil ked ti o nom povedala ze zomrel a teraz vsetko taji.. skus sa s nou o tom porozpravat a ber ohlad popri tom hlavne na nu fakt si myslim ze ma na neho velmi bolestive spomienky..