Krv z konečníka a do červena sfarbený moč

Príspevok v téme: Krv z konečníka a do červena sfarbený moč
dendi

Dobrý večer, chcela by som sa spýtať, čo to môže byť, keď pri utieraní do toaletného papiera po veľkej potrebe mám na papieri krv, ale nie je jej veľa, len kúsok. A som si všimla, že keď idem na malú potrebu, tak môj moč je do červena sfarbený...ten moč môže byť tým, že čakám menštruáciu? Alebo je to niečím iným. Predtým som to nemala, takže usudzujem, že prichádzajúcou menštruáciou to nebude. A asi druhý, alebo tretí deň mám zažívacie problémy. Chytajú ma stále vetry :-(
Zajtra chcem skočiť k doktorovi s týmto.

Ďakujem za odpovede.

P.S. inak operovali ma asi pred 4 rokmi na "fissuru"...mohlo by to byť aj tým?

modráčik

Pricinu a diagnozu by mal najlepsie vediet urcit lekar, takze aj moja rada znie,ist k lekarovi.Ked budes vediet z coho to je,potom to pripadne ries prirodnou cestou, nie chemickou....

Milan Horvat

mam starost, o moje zdravje. pretoze moj moc je docervena nevjem ci to je krv alebo nieco ine ale podlamna nieje to krv ale nieco ine preto bisom to velmi rat vedel ze co to zname na.

mimula

krv z konecnika signalizuje problemy a dost velke problemy v hornom traviacom trakte,zaludok, dvanastnik, pripadne to moze byt i zlcnik, pecen kedze je to aj v mocov. cestach, noooooooooo lenze ochorenia a zapaly mocov. ciest sa prejavuju taktiez krvou...no v moci, bezpodmienecne chod k lekarovi, krv ako prejav, priznak nejakej choroby moze byt velmi nebezpecna...nech ta poslu na gastro pripadne vysetrenie moc. ciest, obliciek

dita285

môj ocino máva niekedy krvavý moč, zistili mu zvýšené hodnoty bilirubínu, ale žltačku nemá...ináč by som s týmto šla ku doktorovi