umele oplodnenie a myon na maternici

taffy

no tehotna som bola ale nic s toho,bohuzial :( skoda ze to nevislo a ta mala betarka vosla inde a nie tam kde mala :(

JankaBB

tafy: Povedz doktorke ze ty mas slobodnu volbu doktora a ze sa na nu mozes stazovat. Zajdi za skutocnym odbornikom. Podla toho co pises ani doktorov nepotrebujes, ved si uz bola tehotna.

taffy

no ved to som chcela aj ja nech mi ten myom vyberu a potom mozme zacat. ked som to navrhla doktorke,tak mi na to povedala ze ona tu je doktorka! a to je na tom najhorsie ze sa nemas skym poradit lebo jeden povie tak a druhy zas tak. ako ked som mala mimomaternicove bola som u 4 doktorov a povedali ze to mam cistu,alebo potrat,dali mi ibalgin od bolesti a ja som mala 13cm plod v bruchu ktory pukol a krvacal do brucha. ked som krvacala spinavu krv tak mi dali hormon,vraj mi strajkuje mendzes. tak take ja mam skusenosti a to mam este len 28,tak co ma este caka na stare kolena :D

taffy

bola som tam uz par krat na vysetreni po mimomaternicovom tehotenstve ne ktore mi prisli neskoro a dopadlo to ne figu. potom ma napchavali hormonmi a teraz som bola ked sa nam nepodarilo otehotniet na laparoskopickej operacii a nemam prechonu lavu stranu. v nemocnici mi povedal doktor ze ten myom treba vybrat a ked som sa rozpravala s mojou doktorkou tak ta povedala ze ho netreba vybrat,kym nerobi sarapatu. tak neviem,co a ako?