Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zapal mocovych ciest - liecba

Príspevok v téme: Zapal mocovych ciest - liecba
July258

Dobry den, uz asi treti den pocitujem caste nutkanie na mocenie a miernu bolest, vcera to bolo horsie ale pila som vela vody a dnes sa citim lepsie. Zapal mocovych ciest som este nemala ale podla priznakov si myslim ze je to ono. Viete mi prosim poradit nejaku domacu liecbu kedze som momentalne odcestovana a k doktorovi sa dostanem najskor o tyzden ?? mam zajst k urologovi alebo staci ist za obvodnym ?? Dakujem.

valaja

- babské rady som aj ja skúšala a úspech žiadny, takže myslím, že je na mieste to ani neriešiť, zbytočne som s tým zabila čas a stratila kopu nervov, prečo si myslíš, že voľnopredajné lieky nemajú zmysel? podľa čoho to usudzuješ? -

Veronika909

Absolútne viem, o čom píšeš, všetko to mám odžité a vytrpené. Najhoršie je to neskutočné nutkanie močiť, máš pocit, že ti praskne mechúr, ale keď cikáš, je to len maličké množstvo, často pár kvapiek. Ale radila by som ti, aby si sa vykašľala na babské rady a na voľnopredajné lieky, lebo nezaberajú, je to iba placebo efekt (ak vôbec). Normálne choď k lekárovi a pýtaj si imunostimulátory. Keď ich budeš dlhodobo užívať, tak sa naozaj zníži počet zápalov, dĺžka trvania, ale aj ich závažnosť. Telo to dobre zvláda a je minimum nejakých nežiaducich účinkov. Uro Vaxom sa myslím volali.

cicilka

timotea258 dobre si to napisala, zapal mocovych ciest nie je na mieste podcenovat, ani nahodou, toto je problem, ktory treba riesit a liecit hned ako sa nejake priznaky objaviac, pretoze to vie prerast do velkych a veru nie prijemnych problemov, z ktorych je potom celkom tazke sa dostat :-/

Timotea258

Baby, hlavne to nepodceňujte! Ja som z toho dostala zápal obličiek keď som mala 15r a to kvôli mojej úžasnej MUDr. ktorá mi stále len dala piť urologicky čaj a vôbec ma nevysetrila asi si myslela, že sa mi len nechce do skoly.. potom som dostala 40°C a nevoľnosti a vysvitlo, že som prechodila zápal močových ciest..

cicilka

severanka len sa obavam, ze toto co ty uzivas, ze to len potlaca tie priznaky tohto zapalu, ale ze samotny zapal ako taky to neriesi, nelieci ho, co je podla mojho nazoru velkou skodou, pretoze tento problem treba vyliecit aby sa ho clovek zbavit uplne ;)

Chéri

Levanduľa, všetko je to vec názoru a skúsenosti. Za seba ti môžem povedať, že mne enzýmy pomohli. Zápal močových ciest a mechúra ma trápil dlho. Bolo jedno či bolo leto, či zima, tento problém si ma našiel vždy keď chcel. Keď som zahájila takúto liečbu, tak pol roka na to a už som sa cítila jak rybka :)

Severanka8989

Močové cesty sú úplne pohroma pre ženy! Presne viem, ako sa cítiš, ten neznesiteľný pocit, že "cikáš žiletky", je naozaj strašný. Najmä teraz v lete sa mi to opakovane vracia, už neviem, do akého jazera smiem vojsť a do akého nesmiem. Veľmi dlho som to riešila tak, že som chodila s urologickým čajom v kabelke, no mám pocit, že mi prestal zaberať. Nechcela som sa uchyľovať k liekom, tak som si vyhľadávala prírodné doplnky a našla som Cystone. Obsahuje komplex výťažkov zo 7 bylín a prispieva ku zlepšeniu funkcie obličiek a močových ciest. Tak je napísané na jeho obale a ja to môžem len potvrdiť, skús to. :-)

0levandula0

Ako to, že sa ho pomocou enzýmov nezbavím úplne? Podľa toho, čo sa tu píše mám pocit, že by to išlo. Neviem ale radšej sa ťa pýtam. Čo by si teda ABZ mi odporučil? Ako to mám teda riešiť aby tie problémy som vyriešila definitívne?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zapal mocovych ciest - liecba - Fórum - ZDRAVIE.sk