Zapal mocovych ciest - liecba

Príspevok v téme: Zapal mocovych ciest - liecba
July258

Dobry den, uz asi treti den pocitujem caste nutkanie na mocenie a miernu bolest, vcera to bolo horsie ale pila som vela vody a dnes sa citim lepsie. Zapal mocovych ciest som este nemala ale podla priznakov si myslim ze je to ono. Viete mi prosim poradit nejaku domacu liecbu kedze som momentalne odcestovana a k doktorovi sa dostanem najskor o tyzden ?? mam zajst k urologovi alebo staci ist za obvodnym ?? Dakujem.

addia

Nechceš to vnucovať, ale pritom to robíš. Každý si musí sám zvážiť, že čo považuje za vhodné. Podľa mňa, aspoň zo svojej skúsenosti môžem napísať, že mne pri zápale pomohol liek Wobenzym. Je dosť veľký rozdiel medzi liekom a nejakým doplnkom, keďže liek je primárne určený na liečbu problému ;)

Marosko-n

Nechcem sa tu vnucovať ani propagovať, ale pitie GGW určite pomôže , lebo odstraňuje zápaly v celom tele a traviacej sústave ,ničí baktérie a virusy a znižuje horúčky.

addia

Monika to sa celkom čudujem, že ti toto zabralo, že domáca liečba, takýto spôsob toto by bolo u mňa márne na totálku, by som mala zase len oči pre plač :/

Monika1984

Z domacej liecby mne zabera, poslem linky co.
Avsak len pokial je zapal a priznaky mierne inak treba ist k dr. a hlavne ak sa ti to enopakuje casto. Ja to mam max raz za 2 roky nastastie. A vtedy si dam 3x denne tento caj: -odkaz odstránený- (ine caje mi nezaberaju)
plus si nasadim na mesiac 2x denne : www.bylinnekvapky.sk
a plus: -odkaz odstránený-
mne osobne urinal acut velmi pohaha

Rozka21

Zapal netreba podcenovat, nie je to sranda. Treba zajst okamzite k doktorovi a situaciu riesit. Kamoska pri tychto problemoch uzivala wobenzym a dodnes ho sem tam preventivne berie, aby sa jej to znovu neohlasilo.

addia

Zápal je závažný problém a všimla som si, že mnohé máme vo zvyku ho podceňovať ako keby to nič nebolo, ako keby to bol problém, ktorý sa dá vyriešiť mávnutím čarovného prútika a pritom to tak jednoducho nejde ani len náhodou :/

viem pomoct

Mne pomohli prírodné doplnky výživy, trojkombiácia, ktorú som prestriedavala po konzultácii s naším lekárorm. Pred 18timi rokmi som mávala takéto problémy každého pol roka....liečil ma gynekológ aj urológ 2roky, kým sa neprejavili vedľajšie účinky,a tak som "išla na "vlastnú pasť".Začína 19ty rok, odkedy som v poriadku a chodím len na preventívky ku gynekológovi...trvalo to trištvrte roka, ale pomohlo, a bez liekov.Antibiotikum tzv. existuje aj prírodné,bez vedľajších účinkov!!!!K tomu protizápalový doplnok výživy a "nosič" v podobe aloe gelu a potom už len pravidelnosť užívania a trpezivosť.A tá mi ruže priniesla. Držím palce všetkým!!!