Zapal mocovych ciest - liecba

Príspevok v téme: Zapal mocovych ciest - liecba
July258

Dobry den, uz asi treti den pocitujem caste nutkanie na mocenie a miernu bolest, vcera to bolo horsie ale pila som vela vody a dnes sa citim lepsie. Zapal mocovych ciest som este nemala ale podla priznakov si myslim ze je to ono. Viete mi prosim poradit nejaku domacu liecbu kedze som momentalne odcestovana a k doktorovi sa dostanem najskor o tyzden ?? mam zajst k urologovi alebo staci ist za obvodnym ?? Dakujem.

kokolinka

Ahojte. Aj ja som si tým prešla a popri antibiotikách som užívala aj wobenzym, ktorý mi poradila kamoška. Odvtedy som z toho vonku a už sa to našťastie nevrátilo.

Vlados

Na zapal mocovych ciest jednoznacne za urologom. Najlepsie pomaha brat atb prolongovane, t.j. dlhodobo slabu davku. napr. 4 mesiace stvrtinovu davku. Aspon mne to takto zabralo priam genialne.

Vikina666

Ahoooj, ja som mala raz zápal a velmi velmi to bolelo naozaj som sa nemohla ani poriadne vycikať, bola som s tym u doktorky ale pomohli mi aj zábaly, omotala som si okolo seba hruby šal aby som to mala v teple, vela som pila čajov najmä urologický, jedla som brusnice no a potom ked to už raz maš treba si davať pozor nesmú byt odhalené kríže a mne to sposobila klíma takže aj tej sa vyhnut :)

addia

Valaja ahoj, tiež by som rada zápal poslala preč, lenže akým spôsobom ako sa ho definitívne zbaviť, keď zrejme je v tele už nejakú tú dobu? Predsa len zápal nevznikne len tak z jedného dňa na druhý, či?

valaja

- áno, rozumiem ti, viem ako to je zápal mať nie je bohviečo, tiež mám s tým skúsenosti, preto som sa pýtala, tiež sa ho zbaviť nejako neviem, nechce mi dať pokoja, ak keby sa do mňa zaľúbil alebo čo :D a ja by som ho najradšej hneď preč poslala -

darinusik_nov

Keďže je to enzýmový liek je určený aj na podporu imunity a aj na jej liečbu. Pri problémoch ako je zápal močových ciest, mechúra a podobne, pri tých by ani náhodou nepomohli dáke vitamíny. Koľko som sa s tým tiež natrápila, kým som sa dostala k niečomu, čo ma zápalu zbavilo definitívne.

valaja

- darinušik, čo sa týka enzýmov, o ktorých si písala tak tie nie sú len na podporu imunity, ale aj na jej liečbu, že? zisťovala som si už celkovo niečo o tých enzýmoch a mám pocit, že bez liekov sa človek len ťažko niekam pohne, veď to je jak aj s mnohými inými problémami -

darinusik_nov

Mechurik, nie je to len do času. Ak si nasadí človek dobrú liečbu, tak ten problém môže odísť už na furt. Viem o tom svoje, skúšala som kadečo, avšak zmeny k lepšiemu prišli až po nasadení Wobenzymu, beriem ho dodnes a problémy odozneli úplne, všetko sa dá, ale je veľmi dôležité byť disciplinovaný, čo sa týka užívania liekov, pretože práve tá pravidelnosť má veľký podiel na zlepšení ;)