Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dňovka

veva1603

ja mam len nervy ze 3-4 kila dole ale centimetre nejak nic mozno 2 cm zo stehien a pasu ale boky nic nervy mam porad

viky86

ahojte , zacinam dnes aj ja som ju drzala pred 5 rokmi a podarilo sa mi schudnut 5 kil. Ale moja vaha sa stale hýbe. Takze dnesna vaha 71,2 a ciel 65

veva1603

ja som zacala pred troma tyzdnami a zatial dole 3 kg, ale ako som pisala drzim ju uz druhy krat(po2,5roku)a bala som sa ze uz ani nezaberie ale zabera aj ked mam trosku prehresky pomalicky to pojde,ja vela nepotrebujem este 3 kila by som chcela ale ked to nepojde nevadi aj tak mi kazdy nadava naco drzim dietu.ale kazdy sa pozname, a vieme co potrebujeme,ja by som chcela dat dole mierne boky, mate nato nejaky dobry cvik alebo zeby rotana??

iivett

ahojte kocky..prepacte, ze sa az teraz ozyvam..ja s vami asi cvicit nebudem, pretoze nie som z BA :/ ale dietku by som chcela zacat od pondelka..nakolko sa mi teraz neda, kedze mame oslavy a zajtra cestujem mimo SR...vy uz ste zacali? ako sa vam dari?

zuzanka8989

Ok, ja som na intraku, na mladej garde, ale je mi to jedno v podstate kam pojdem, len nech nejdem sama, tak ak nieco najdes, tak mi daj vediet, by sme mohli ist spolu...a na co by si chcela ist??

Helus

ahoj Zuzanka ja som dnes dostala termin operacie kolena artroskopia a ten je 14.12.2011 takze si dlho nepocvicim ja by som chcela hlavne bicikela beziaci pas ine nebudem moct kvoli troblemu s kolenom.Musim sa pozriet na jedno fitko je to v blizkost hotela Nivy blizko Mileticky,ale uz nestiham idem na poobednu.

zuzanka8989

Ok, ja som na intraku, na mladej garde, ale je mi to jedno v podstate kam pojdem, len nech nejdem sama, tak ak nieco najdes, tak mi daj vediet, by sme mohli ist spolu...a na co by si chcela ist??

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dňovka - Fórum - ZDRAVIE.sk