Strasne

Príspevok v téme: Strasne
utyrana zena

Dobry den ja pisem uz viackrat,lebo sa s tym neviem zmiernit neviem ako si pomoct zijem uplne sama,v 17tich zo mna urobili protituku a neskor ma tiez znasilninli stari muzi mam taku psyhciku traumu ze sa mi nechce zit ze som odpad nie clovek moja rodina ma nenavidi v triede nevychdazam s nikym:((nemam kamaratou a taktiez rodicou:((prosim poradte mi aku mam sancu v zivote zacat pekny zivot a vobec vydat sa ci ma niekto bude chciet

sureves

Jediný, kto je odpad, sú tí starí somari, ktorí ti to urobili...ty máš miliónkrát väčšiu hodnotu ako oni...keď oni skapú nikto o nich ani nezakopne lebo nepoznajú nič hodnotnejšie ako krčmu, chľast a lacné štetky, nepoznajú lásku...ty môžeš mať manžela, deti a rodinu, pri ktorej budeš žiť šťastná a zomierať s vedomím, že TY budeš žiť ďalej, v ich srdciach, odchádza len tvoje telo...tie špiny to povedať nemôžu, nemajú hodnotu, ty ju máš, len si ju musíš nájsť a potom príde aj niekto, kto ju na tebe nájde aj sám...

sad24

Neboj sa, si stale mlada a stale mas sancu na pekny zivot. Viem ze to je tazke, ale skus sa na to co bolo nemysliet. Snaz sa v skole a pokus sa vyhybat ludom/miestam, na ktorych si mala tieto zle skusenosti. Ja som na tom neni o nic lepsie, tiez nemam skoro nikoho... aj ked som trochu starsi ako ty, stale mam nadej ze raz v zivote budem stastny a najdem si niekoho s kym stravim zvysok zivota. Vela stastia!

abrhplus

psycholpog ti určite pomože ale aj viera v boha ti može pomoct.mala by si sa venovat svojim koničkom a prostrednictvom nich nájdeš ludí kt zmýšlaju podobne ako ty.

maruska123

predtym si tvrdila nieco ine, nepisala si ze z teba niekto prostitutku urobil ale ze si nou bola dobrovolne..to je zaujimave...

veves

nerob z toho sceny a nebude to take strasne.
ak chces pomoct chod za psychologom, nie tu vypisovat na fore mysliac si ze ti obycajni ludia ktori maju kopu svojich starosti budu riesit a liecit dusu.

lillia

mne to pripadalo, ze tu prostitutku si robila dobrovolne za prachy. teraz pises, ze iny ju z teba uroblili.. tak ako to naozaj je?

AnonymK

Nie si odpad!!nepoznám ťa osobne..ale ubezpečujem ťa že nie si..Odpad sú tí muži čo ti to spravili..aj ja mam psychicke problemy..sice to je fuk oproti tomu co sa stalo tebe.Ale nepodceňuj sa...ak by si si chcela s niekym pokecat nemusis ale ak ano napis mi na mail kikusqa_42@azet.sk