Lutujete niektorá z Vás silikóny??!

Aliccca

werasofia: mas pravdu, v puberte je clovek ovela citlivejsi a vselico sa ho dotkne. Mne sa za vahu neposmievali, lebo som bola hodne stihla, ale za tie prsia som si vypocula. Chlapi su v tom veku tupci a poniektori cely zivot. Ja som dnes tiez uz ovela imunnejsia na to, co na mna povedia druhi, a hlavne taki zakomplexovanci jak bol napr. tento uboziak. Vsak on tiez nebol ziaden ideal krasy, na chlapa bol dost malicky a vidis, ale druhych bude ohovarat a ponizovat. Dnes uz na takych zvysoka....

kika333

ahojte, no ja som si chcela dat zvacsit pery vlastnym tukom ale doktor mi vysvetlil ze nemaju podchytene este to ze ked na jednej strane pier by mi odumrelo 80%kmenovych buniek a na druhej 30% ze by to bolo pekne nesymetricke

cena bola samozrejme vysoka a prsia tam stoja 10tis eur takze ak niekde robia za cenu silikonov daj mi kontakt kde

Dada41

jajka, nelinka, werasofia: vyslo ma to vtedy (pred rokom a pol) este na 10.000 Eur...ale teraz to robia uz za cenu silikonov vraj, som citala niekde. Hej zvacsili sa mi o 2 cisla skoro, som velmi spokojna, lebo vyzeraju prirodzene aj na dotyk su makke ako naozaj, nie ziadna umelina... muc: prosimta netrep, nastuduj si veci. Ta metoda je stara 15 rokov. A naco myslis ze su tam tie kmenove bunky ty mudrc???? asi aby to neatrofovalo....

TinkaMinka

Alicccka,ozvi sa mi na mail kati47@azet.sk, mala som tu cest byt na onej klinike a rada by som sa s Tebou skontaktovala.Nieco podobne,v urcitych bodoch a este nieco-ako pises-jeho reakcia krasne prsia,este na mna aj zvysoval hlas....Na sestricky nemozem povedat zle slovo, boli velmi mile.Ale neviem kedy si tam bola Ty a kto tam vtedy bol...Ozvi sa mi,budem rada.

muc

Dada41, len akosi si pozabudla na skutocnost, ze vlastny tuk premiestneny do inych partii zatrofuje a nakoniec prsia o par mesiacov budes mat ako predtym.

werasofia

aliccka, tak ti len poviem, tychto dvoch chlapov by som rovno tvrdo a s rozbehom nakopala tam cím rozmyslaju..a ani toho tam asi nemaju vela..fuu ako verím ti, ze si sa necítila najlepsie, lebo toto je fakt hrozné, ked sa chlapi posmievaju zene, ja som tak v 15tich rokoch schudla len kvoli tomu, ze sa ma tiez raz dotklo, co som o sebe pocula, hned za chrbtom, ze som tucna a neviem co, ale to som bola v puberte, teraz by mi to bolo viac menej jedno, začala som tak cvičit a zdravo jest, ze sa mi uplne zmenil organizmus, rok som nemala - svoje dni- a uplne sa mi zastavil raz prs...cize si mozem za to sama..do dnes nechapem ako som mohla byt taka sprosta, pretoze som postavu mala uplne normalnu, nebola som ziadna vychrtlina,a le normalne dospievajuce dievca...nuz..a ten tvoj priatel ti nestal ani za macik..a ma kamarata na rovnakej urovni...

Aliccca

tpch: chodila som tam viac krat potom, ale on si nic nepriznal, on mi tvrdil ze tie prsia su nadherne! A ja zas nie som typ, co sa ide hned sudit. Aj tak si myslim, ze v nasom sudnictve by som nedosiahla nic. A ked som mu hovorila, ze furt bolia, aj taky dlhy cas po tom, tak mi hovoril, ze ale ved to raz prejde, musim len cakat. Vseobecne mam na tu kliniku zle skusenosti, aj na sestru. Po opke som mala obrovske bolesti, ona ma nutila, nech sa posadim. Ja ze nemozem, ze to hrozne boli. Ona ze ale to musim, nakoniec ma prinutila a taka strasna bolest to bola, az som kricala, a ona nastvane, ze ale to nemoze predsa tak bolet! Robila zo mna chuderu ci si este aj bolesti vymysla! A kazdemu na klinike potom porozpravala, jak som kricala, cize ked som tam nabuduce dosla na kontrolu, zrazu mi nejaka uplne ina sestra, ktora tam v tom case vobec nebola hovorila, ze som vtedy kricala. A dalsia zla skusenost, po opke som nemohla ist na zachod, dala mi sestra misu. Ale dala ju zrejme zle, pretoze mi moc stekal po nohach a po pyzame. Citila som sa jak posledna socka a hovorila si, preboha, coho som sa to dozila! Velmi zla klinika, mam len zle spomienky na nu!

Aliccca

So mnou sa priroda fakt nie velmi pekne pohrala. Hovori sa, chces vacsie prsia, priber. Niektore priberu najma do prs a az potom inde, vacsina tak rovnomerne. No a ja som bola ten pripad, ze pribrala som snad vsade, hlavne teda do spodnej casti tela, ale do prs takmer vobec. Nikdy som nemala velke sebavedomie a reci niektorych chlapov ma ubijali. Niektori boli tak drzi, ze ma pre to ponizovali a zosmiesnovali. Ako napr. zacala som chodit s chalanom, bol sympaticky, bolo nam spolu fajn. Aspon ja som to tak vnimala. Chodievala som vtedy na chat a zvykla som si sem-tam pisat s jeho najlepsim kamaratom, ktory mi tiez pripadal v pohode. Nepoznala som ho ale osobne. Raz s nim priatel telefonoval a ja som si ho vypytala k telefonu. No a ten si zacal zo mna robit posmesky, choval sa uplne inac, ako ked sme si pisali. Hovoril: pocul som, ze mas prsia stvorky. A ine veci. Dost ma tym sokoval a nevedela som ako mam reagovat, kedze som mala samozrejme nulky. Pochopila som, ze moj priatel ma s nim nechutne ohovaral. Taketo situacie ma velmi boleli. S hentym to samozrejme nemalo dlheho trvania. Len jedno nechapem, naco si so mnou zacinal? Predsa zbalil on mna, nie naopak. On mi lichotil a tvaril sa, ze sa mu pacim, hoci videl hned co mam pod trickom, nenosila som vycpavky a ani push-upky, nakolko som na tom bola tak, zle, ze ani tie mi nepomohli (skusala som), ale aj push-upku dokaze urobit vacsie prsia ak tam aspon nejake zaklady su. Z lentiliek neurobi nic, nema co stlacit. Bolo to od tych chlapov krute, jak keby som ja mohla za to, cim ma priroda "obdarila". Ja som si to predsa nevybrala. Preto som sa rozhodla pre silikony a dopadla ako dopadla.

tpch

Aliccca, tak to s tebou vazne sucitim. Nedalo sa to vyriesit zatlacenim na chirurga, ked to bola evidentne jeho chyba?