Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Lutujete niektorá z Vás silikóny??!

Aliccca

Ja ich mam tiez. Lutujem akurat to, ze som isla chirurgovi, ktory ma zbabral. Mala som lentilky pod kobercom a som citliva dusa, vsetko sa ma dotkne a uz od puberty som sa napocuvala dost posmeskov od chalanov na moje "prsia". Tak som isla do toho. Chcela som silikony v tvare slzicky, ale chirurg mi oznamil, ze take davaju len zenam, co maju vytahane prsia a ze mne sa daju dat len okruhle. Tak som si povedala no co uz. (Neskor som zistila, ze to vobec nebola pravda!) Tiez hovoril, ze mam jedno prso vacsie ako druhe a ze aj silikony mi da rozdielne velke. Ja som si v zivote nevsimla, zeby to tak bolo, nech som kukala jak som kukala, nevidela som rozdiel vo velkosti. Ale hovorila som si, toto je chirurg co operuje 30 rokov, musi sa predsa vyznat. Aka som bola naivna a sprosta! Dopadla som tak, ze nielenze mam jedno prso vacsie jak druhe, este mi aj jedno spravil vyssie, druhe nizsie, cize rozdiel je o to vyraznejsi! Co som sa kvoli tomu naplakala! A to este aby toho nebolo malo som mala pooperacne komplikacie, prsia ma este 2 roky po operacii boleli. Ani teraz to nie je bohvieco. Nikto ma predtym neupozornil, ze v bradavkach stratim cit, predtym som na ne bola hodne vzrusiva, to je uz davno minulost. Ako sice si z toho az tak vela nerobim, lebo uz sa zameriavam len na klitoris, ale ked si na to niekedy spomeniem, tak mi je to luto. Kvoli asymetrickym prsiam si nemozem kupit hociaku podprdu, klasicka sa mi totiz posuvala, kedze na jednom prsu drzala, na druhom nie. Nakoniec som zistila, ze si musim kupovat take, co su viac vykrojene, teda koncia tesne nad bradavkami, tie mi take problemy nerobia. Ale vystrihy aj tak nenosim ani nemozem, lebo by v nom moja asymetria bola vidiet. Jedine, co je na tom vsetkom pozitivne je, ze ked mam tricko s normalnym vystrihom, tak sa mi pod nim nieco risuje, ze to vyzera dobre, ze mam prsia a takto nevidno ake su. Samozrejme, ze cely cas rozmyslam nad reopkou, ale nemam na to penaize, doteraz splacam tu prvu operaciu. Takze baby a zeny, ak sa na nieco taketo uz podujmete, vyhnite sa zariadeniu Medical Centrum a hlavne Dr. Siskovi!

werasofia

to som sa aj ja chcela spytat dadka kolko ta to vyslo a kde to presne robia? kde je ta klinika???ale to neostane na stalo tie prsia ze? a aj to vidno, zvacsili sa ti?:)

Dada41

Ahoj, mozno to nie je az tak uplne k teme ci to lutujem, ale predsa to napisem. Ja som prave nechcela silikony, tak som si hladala alternativu, a nasla som si ju v MedicomVIP, zvacsuju tam prsia kmenovymi bunkami a vlastnym tukom.Dlho som rozmyslala, ale nakoniec som do toho. Poviem to uplne jednoducho. NELUTUJEM...ziadna jazva, za 4 dni som bola o.k. a este mi aj odsali faldiky z brucha...super

vebe

Mozno to znie ako fraza, ale ta ucta k svojmu telu je velmi dolezita a casto ludom a zenam zvlast akoby chybala.Moj pohlad na vec je ovlyvneny iste aj tym ze sa pohybujem kazdy den v prostredi, kde zeny chodia pod noz s prsnikmi nedobrovolne a nie kvoli krase a kde su ludia konfrontovani so zlyhanim niecoho v ich tele. Ale ako kolvek, vsetkym co sa rozhodli pre, prajem len to najlepsie a hlavne nech im to prinesie to co od toho ocakavaju.

watermelon

vebe ty si to tak pekne napisala o ucte k telu, maloktora zena ju ma, je mi to luto, lebo nase tela su tak nadherne, je to nieco uzasne ako funguju, dokonale. milujem svoje telo a teraz kojim a viem ze mi nic neostane, ked skoncim, no myslim ze to mojmu telu neurobim, aby som sla pod noz, prilis si ho vazim.

werasofia

ami ami .a kde si si ich dala robit???u koho??
angi ..to ma mrzí, ze to lutujes,ved tohto sa ja najviac bojím, ze budem citit ten silikon v sebe...ked sa to bude deformovat po case,alebo nieco také.ale zase ami ami ich ma uz 11 rokov a je spokojna, sranda, ci to zavisí od organizmu, ze to niekto citi a niekto nie..alebo neviem ...

Lia86

Mozno moj prispevok nebude tak hodnotny kedze som podstupila augmentaciu len pred rokom, ale toto rozhodnutie som ani len na sekundu neolutovala, z prs mam obrovsku radost a isla by som do toho opat. Takze z mojho pohladu ak niekto vaha ci ist alebo nie a ma na to dovod, nech ide do toho... Dnes uz robia doktori tie prsia trosku ine ako pred 10 rokmi, ziadne dve umelo vyzerajuce polgule na hrudi... Ovsem ak to zena neprezenie s velkostou, ale ak navstivi kvalitneho operatera, ten jej to ani nedovoli...

veronicka333

daj si napichat kys.hylauronovu stoji to tiez 2tis euro a nezostanu ti ziadne jazvy

ja som si to dala spravit, aj do pier
a som fakt spokojna
vyzeraju krasne prirodzeno u nas tato metoda moc neni rozsirena bo ta kys. hylauronova sa zacne vytracat po urcitej dobe, ja som si to davala hlavne kvoli tomu ze som sa bala operacie

dufam ze mi co najdlhsie vydrzia

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.