Lutujete niektorá z Vás silikóny??!

jajka001_

viete, kazdy z nas prejde pubertou. poznate to, najdete na sebe x veci ktore sa nam nepacia. 90percent zien nie je spokojnych s prsiami. a tu nastupi tlak medii,spolocnosti, ktori ti bude tvrdit, ze aby si bola hodnotna, musis byt dokonale krasne podla urciteho vzoru - najlepsie Barbie. mlade zeny ktore zufalo tuzia po laske, aj po spolocenskom vzostupe, miesto toho aby sa vyrovnali so sebou a naucili sa mat radi aj s chybami , vyuziju sluzby vsadepritomnej plastickej chirurgie a idu na operaciu - aby vyzerali urcitym sposobom, ktory spolocnost prave preferuje. zda sa ze problem je vyrieseny. lenze potom zistis, ze sa ti nepacia dalsie casti tvojho tela. navyse, pomaly zacinas starnut a nemozes s tym nic urobit....
pozrite na Pamelu Anderson a podobne upravene zeny, ako vyzeraju po rokoch
a na zeny o cosi starsej generacie ktore nepodlahli panike a hladali krasu sami v sebe, aby ju dostali na povrch
tie druhe vyzeraju ovela lepsie...

Niveleta

ja trocha lutujem. mam ich 7,5 roka uz. zacinam premyslat ze si ich dam dole. neviem ci je to zla praca lekara ale citim sa divne. na dotyk citim ze nie su moje, vobec nie su prirodzene, teda kopa ludi to spoznalo hned a pritom som si ich nechala spravit take obycajne, nie gule velke. a pocas zmeny pocasia ma zacinaju boliet.

odpovedam

bianca, naco tak prudko a agresivne? Jajka si napisala iba svoj nazor. Ved to je fajn, ze je spokojna sama so sebou. To neznamena, ze ma nieco proti ostatnym zenam. Ocividne nepoznas funkciu smajlikov ;-)

muc

teraz je to este skoro lutovat. tak po cca 10.-15. rokoch po tomto siikonovom boome sa az ukazu nasledky na zdravi a nazory budu uplne odlisne od tych dnesnych....

Bianca1236

jajka001 a naco sa chvalis svojou "exotikou" v tejto teme? ocividne nemas sajn o co tu ide. alebo si sa chcela len pochvalit ako teba priroda obdarila? robis to aj v beznom zivote, posmievas sa zenam s nepeknymi prsiami v praci alebo doma, vyskieras sa ze mas lepsie? vies nie je to pekne.

Laurina22

Aj ja si chcem dat silikony,a je mi jedno co bude kto hovorit,pretoze vzdy ohovaraju len zeny,a to preto,pretoze zavidia.

Komu je to ukradnute,ten si tvoje prsia do ust neberie.

Bianca1236

ahoj werasofia. tiez ich mam, a lutovala som prve dni ked to bolelo. teraz uz nelutujem, snad iba to, ze este nevymysleli iny sposob spevnenia a "opravy" prs. ked uz sa pre to rozhodnes, okolie ti moze byt ukradnute. vzdy sa najde niekto komu to vadi, ale to aj pri inych veciach. tak ako pise zajacik, tvoje telo-tvoje rozhodnutie. nepoznam babu co by to robila pre niekoho ineho nez pre seba. a ak s tym ma niekto problem, nech vymysli nieco menej invazivne ako silikony.