Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kozmetika AVENE

zuzi74

ani mne Avene kozmetika velmi nesadla...viac sa mi paci syn-care.
Tieto rady su ale aj tak nanic, lebo co sedi nam, nemusi vobec sadnut tebe na plet.

Marsmeloun

mna napriklad Avene vobec nesadla ... ba som si kupila jeden krem od nich za 20 eur a nakoniec som ho ani nepouzila lebo neskutocne stipal .... a nakoniec .. mozno je toi smiesne ale skoncila som pri bio produktoch z oriflame a je to upokojujuca pletova voda s aloe vera :) hladaj skusaj ... nieco ti urcite sadne :)

zajo_smejo

Kozmetiku Avene používam už niečo vyše dvoch rokov. Po rokoch hľadania , experimentovania a znovu hľadania mi táto jediná sadla úplne dokonale. Mám jemnú,precitlivenú pleť so sklonom k červeným fliačikom a neskôr suchým lišajom. Nepoužívam pleťovú vodu iba krém tejto značky - Cold krém. Pre mňa je dokonalý a čo je neuveriteľné, pomohol mi vyliečiť dlhodobý ekzém na očných viečkach, na ktorý mi nezaberala už ani hydrokortizonová masť. Takže vrelo odporúčam.

roman_tt

Ahoj,

skus kozmetiku Avene. Pre zaciatok skus cistiaci gel AVENE Cleanance Gel Sans Savon 200 ml a hydratacny krem AVENE Clean-AC hydratant apaisant hydratačný ukľudňujúci krém. Mne tuto kozmetiku odporucila kozna a po mesiaci pouzivania si to neviem vynachvalit :-) vela stastia

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kozmetika AVENE - Fórum - ZDRAVIE.sk