Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nevlhnem a Orgazmus v nedohladne.

Príspevok v téme: Nevlhnem a Orgazmus v nedohladne.
elementsveta

Dobry den.Mam taky problem ze ja pri sexe aby pri dlhhhhhhhhhhhhhhhhhhej predohre nezvlhnem.Neviem cim to je.Brala som aj gel na vratenie prirodzenej mikroflory do vaginy ale nic.Vagina stale sucha.Pri sexe alebo pri inych cinnostiach mi to nerobi moc dobre a nemozem dosiahnut orgazmus.Neviem co stym mam robit.Da sa stym vobec nieco robit?Viem, ze lubrikanty a pod. ale tak ja potrebujem aj prirozdenu vlhkost tiez sa neda mat vsade gely.

RNG

Niekomu pomoze brat Dong Quai, niekomu yam alebo damianu, niekomu zase afrodizaky ako maca, horny goat a podobne,
Niekedy staci aj zinok, ktory je potrebny na tvorbu roznych latok v tele a znamy na zvysenie sexuality, chuti v ustach a schopnosti cuchu.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.