Mihálnice 3D - skúsenosti

Strawberryca

ved tak som myslela dole u kozmeticky doma by som sa to ani nepokusala davat sama dole...mne nejde o tie peniaze len nechcem prist o mihalnice achjaj hlupa som :( tak pockam teda nech same zacnu odpadavat ...ale mam strach ze mi nedorastu :( lebo niekde som citala ze to neni iste ze dorastu ale snad ano :( nechcem dokonca zivota tieto umeliny...a dorastli ti tvoje do takej kvality ake si mala pred tymi 3d?

januwera

Strawberryca

Určite si ich nedaváj dole sama ja by som ti poradila aby si počkala ked už si tolko zato zaplatila.Nechaj ti same odpadnu a tie posledne čo ti ostanu chod s tým potom ku kozmetičke ktorá ti to robila.

Strawberryca

boze :( uz si to nikdy nedam...myslis ze je lepsie si ich dat dolu cim skor alebo mam pockat kym trochu povolia? a dorastli ti take iste ake si ich aj mala?

sisente

Ahojte mam tieto 3D mihalnice od stredy, bola akcia vo ZV zo 117 na 60 :) trvalo to hodinu desat minut. Na kazdu jednu nadpajala umelu, vyzera to super, su krasne dlhe, zatial sa ani nepokrcili pri spanku :). Kamoska to mala a az na 4 tyzden jej zacali vypadavat, ale aj to postupne. Je ku tomu aj spirala ale to by uz asi bolo vela si myslim... Ja sa troskicku tiez bojim ako to bude, ked zidu lebo mam tiez dost fajn svoje a ked su namalovane boli super. Ale ako kazda zena, chcela som vyskusat, tak mam :))) nestazujem sa zatial :)... takze skuste uvidite, ja som ale zvyknuta bola si davat stale tiene, tak mne to teraz pripada ako take nahe licenie, ale predsa zmena, treba skusit, ale pre take baby co sa minimalne maluju bez nich, to musi byt riadne waw. A na vyber su tri dlzky az.

Strawberryca

baby ja ich mam akurat a dost mam strach z toho ako budu vypadat moje mihalnice ked ich dam dole...nebudu poskodene? :( ozaj mam z toho strach lebo dost si zakladam na ociach a svoje mihalnice mam huste dlhe nezmeni sa to? okrem toho ja som platila az 50€ a este ta kozmeticka jak mi ich robila mi zlepila spodne som ledva otvorila oci a mi par odstrihla inak by som oci neotvorila velmi sa bojim!!;( dorastu mi?