Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mihálnice 3D - skúsenosti

viki270s

caute, mate skusenosti s 3D mihalnicami v lete na dovolenke? myslim tym, ze ci po kontakte s vodou opadaju? totiz uvazujem, ze by som si ich dala spravit na dovcu, aby som si nemusela licit svoje mihalnice. Diky za odpovede

miau4

podľa nej mám až veľmi husté svoje.,,aj keď mi to tak vôbec nepríde, ale namiesto 2,5hod ako robievala obvykle babam tak som u nej ležala 3,5hod, spravila ich veľmi precizne na každej jednej som mala jednu umelú a nedotykali sa viecka ako to zevraj robí veľa mihalniciariek ale že sa to potom zapaluje...a to stihanie mi začalo po zhruba 2tyzdnoch, vzdy má začalo palit v oku najhoršie to bolo kd sa to stalo počas soferovania...kamoška mi spomenula že to je z toho keď sa na ne dostane voda...je to možné?? často vidím že baby sa s tým kúpu v bazénoch atd...? mna to palilo len tak z nicoho nič dokonca mám pocit že sa mi zhoršil zrak o štvrť dioptrie....neviem ci to ma s tým niečo spoločne alebo nie

Mima84

Velmi zalezi aj od kvality tvojich mihalnic, ci ich mas vela, ci su pevne alebo jemne.. Ja som mala 3D mihalnice rok vkuse, ale kedze moje su moc jemne a lahko vypadavaju, dorabky som potrebovala velmi casto. Mne sa totiz strasne nepaci, ked mam vypadane miesta, nevyzera to dobre. A tiez zalezi ako ti ich spravia. Inac je to super vec, spiralu vobec nepotrebujes

miauu4

ahojte chcem sa spýtať tých bab čo majú viac skúsenosti, dávala som si mihalnice v marci je to super krásne bez starosti maľovať sa atd ale mala som s tým problemy a neviem ci to je normálne...občas sa stalo že sa mi z toho dostalo akokebs nejaká chemikália do oči že má začali štiepať palit ususila som si okolo oči ukladania to trosku a bolo to v pohode je to normálne? fakt som cítila ako keby sa mi to lepidlo alebo nejaká chemikália uvoľňovala do oči mali ste to take niekedy? kozmetická bola naozaj perfektná prístup práca úžasne fakt detailistka ale nemala nejaké zle lepidlo alebo čo??

akonalka

predo- ja som si teraz kupila to serum na mihalnice, kamoska z rakuska mi odporucila charm lash je naj... u nas som ho nevedela zohnat a nasla som ho asi len pred mesiacom na nikashop.sk pouzívam ho asi 2 tyzdne a uz vidim ze sa mi pomaly zahustuju, resp. ze mam medzi mihalnicami v raste nove mihalnice este zatial kratke... dlzka sa ma prejavit az po 4-6tyzdnoch uzivania tak uvidim,,, ale na kamoske bola viditelna dlzka po 4tyzdnoch...

Steperka

Ahojte neviete niekto kto robí v Trnave kvalitné mihalnice a za dobru cenu??? nechcem dopadnut tak ze mi za tyzden vypadaju alebo mi zničia moje mihalnice
dakujem

predo

Baby, ak by ste vedeli, ze je na trhu pripravok, z ktoreho naozaj narastu vase mihalnice az tak, ze vyzeraju ako umele a nie je zdraviu skodlivy (aspon urcite menej ako lepidlo, ktorym sa lepia 3D alebo chemicky pripravok na ich odstranenie s rizikom znicenia vasich prirodzenych), kupili by ste si ho?
Viem, ze jeden jediny na trhu naozaj funguje, ale vzhladom na to, ze je mnoho napodobnenin, ktore nefunguju, tak uz nicomu ludia v tomto neveria.
Len otazka - nie ako predajna strategia - nic tu nechcem predavat, len ma zaujima, ze ak by ste skutocne vedeli, ze nieco funguje, tak by ste sa vzdali umelych 3D a chceli by ste radsej vase prirodzene? Alebo by ste preferovali radsej umele? A preco?
Dakujem za odpovede.

NARCIS22

Ahojte, ja 3d mihy mám už asi pol roka. Dopĺňanie - každé tri týždne. Starostlivosť minimálna a to: prečesať kefkou. Nemám s nimi žiaden problém ale cez zľavu dňa a babám, ktoré robia prvé mihy za 20 e by som nešla. Mám viackrát operované oči a bála som sa reakcie. Našla som si kočku, ktorá používa kvalitný materiál a hlavne lepidlo.
Mihy vypadávajú čo je logické tak ako na gélové nechty chodíte na dorábku tak aj na mihy. Každej kočke inak rastú vlasy, mihy, nechty čiže doba 3 týždne ako u mňa nemusí platiť na babku blažkovú od vedľa.

s umelou mihou niekedy vypadne aj Vaša - to je pravda.
Úplne mihy dole som nemala a chystám sa na to v najbližšom období a budem si dávať sérum na rast a výživu mihalníc.

čaute

ps: Ten pocit, keď sa ráno zobudíte a vyzeráte dobre, že sa aj sama na seba usmejete, stojí za to =DDDDD

Iff

Mala som 3D mihalnice.. Zo začiatku bolo to naozaj nádherné. No škoda že len pár dní. Začalo mi to opadávať. Nič zlé som s tým nerobila ani som sa toho nedotýkala. Po týždni mi skoro na jednom oku trištvrte rias vypadlo. Vyzerala som naozaj smiešne. Teraz je to pol roka čo ich už nemám ale moje vlastné mihalnice sa zriedili nemajú takú dĺžku a tvar aký mali kedysi pred tým ako som si dala spraviť 3D. Po vlastnej skúsenosti by som si ich už nedala.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mihálnice 3D - skúsenosti - Fórum - ZDRAVIE.sk