Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ten lekár bol normálny?Len ja som si myslela,ze nie?

Príspevok v téme: Ten lekár bol normálny?Len ja som si myslela,ze nie?
nikolinkina

Nedávno som lezala v jednej spickovej nemocnici v BA.Bol tam jeden cudny lekár.Ked vstúpil do izby,smial sa,jak nenormálny,a pohladkal pacientov,(skoro som mu povedala,ze pohladkaj manzelku,a nie pacientov)ked hovoril so mnou,tak sa smial,jak ,malé decko...a ked isiel von,tak detinsky smial a kyval rukami...aj iní pacienti tvrdili,ze je to nenormálne
ten lekár najcastejsie sa drziaval so sestrickami,aj ich hladkal niekedy...

Laurina22

To sa mna pytas?

Je to uplne jedno,pre nich je to praca.

Neratam par jedincov,ktori su vyslovene uchylni,ale to je ina tema.

Kaili231

ja osobne sa pred gynekologom hambim a radšej som si našla gynekologičku lebo je mi to trapne ak sa mi tam pozera cudzi chlap a žena je predsa len žena a ma tam to iste čo ja a preto sa pred nou nehambim

Kaili231

:-D jemny gynekolog, no bodaj by neboli jemny ak su nadšeny zo svojej prace a stale kukaju tam kde chceli už počas študia :-)

BJ

Uz neviem, kde som to cital, bolo to dost davno, ale viac zien sa tam zhodlo, ze chodi radsej ku gynekologovi... ze maju divny pocit, ked sa im tam hrabe zena.
Dost ma to vtedy zaskocilo.

jajka001_

BJ ja chodim, ale zazila som riadne sadisticke gynekologicky, a pocula som o jemnych gynekologoch. tak asi preto. na pohlavi gynekologa nezalezi :))

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ten lekár bol normálny?Len ja som si myslela,ze nie? - Fórum - ZDRAVIE.sk