Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

alverde-minerálny make-up

bzdocha

lenocQa> nevies o co prichadzas :)
echelon> mne dost smrdel ten z edicie hippie de luxe (alebo tak nejak sa to volalo - ale odtial mi smrdelo vsetko :)), ten klasicky mal tiez taku dost vyraznu (citrusovu?) vonu.. ale ta bola celkom prijemna.. co sa krycich vlastnosti tyka, tazko povedat, lebo som ani raz poriadne netrafila odtien.. :) no vseobecne ich makeupy su take lahsie pokial ide o krytie (myslim ze okrem camouflage, ten je v takom tegliku) aj ja mam pocit ze som sa s nim skor leskla a to mam suchsiu plet.. je taky trosku olejovity alebo ako by som to.. :) ale mozem odporucit transparentny makeup alverde.. prijemna jemnucka vona, sice takmer vobec nekryje ale aj tak mam pocit ze zjednoti plet.. mozno ju upokoji a zmyzne zacervenanie ktore chcem vlastne prekryt, neviem... :) pouzivam prilezitostne v kombinacii s alverde pudrom pripadne len samotny namiesto kremu a spokojnost :)

kika8926

tento make-up som vyskúšala, je pekný, trblietavý, výživný, ale určený pre suchú až normálnu pleť ... ja mám mastnú, preto som ho dala kamarátke a jej sadol perfektne

Heatherka

podla toho aku plet mas. ak mastnu tak nie. ak suchu mozno ano :) mne sa viac osvedcil od essence penovy a plet mam zmiesanu :)

nathalien

ja ho mam a je celkom dobri aj ked moc tuhy na moj vkus a neprekryva prave najlepšie ale krsne vonia a mam po nom lepsiu plet:D :D

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

alverde-minerálny make-up - Fórum - ZDRAVIE.sk