preco je domena zien davat neustale sancu muzom?

Príspevok v téme: preco je domena zien davat neustale sancu muzom?
MIA78

Nechapem, preco sa vzdy tak zeny ponizuju a neustale odpustaju muzom?

tento svet asi fakt patri muzom lebo si so zenami robia co chcu.
Staci si zobrat za zeny pokorne dievca urobit jej par deti spravit ju financne nesamostatnou a zena uz nema na vyber.

Dalej ked zamavaju bankovkami tak mozu mat dalsie dievcata na pobavenie.

a prosim vas nepiste mi tu nastky ktore este nic nezazili a nezastavajte si chlapov

MIA78

mojho byvaleho priatela matka bola terorizovana svojim muzom alkoholikom
ja som to doma nikdy nezazila

ked som raz bola u nich a videla incident syna braniaceho matku pred opitym otcom verte mi zacala som inak rozmyslat

jeho matka sa mi vyplakavala ze uz nevie co ma robit cely zivot bola bita, nedaval jej peniaze, starala sa ona o neho...

ale ze on sa urobil vzdy chudacikom tak citila moralne povinnost zostat pri nom.

Maoam

ale uplne najhorsia je podla mna zla vychova, vychova k poslusnosti a submisivnosti to je to najhorsie lebo trva roky sa toto oducit

Maoam

asi je tych dovodov viac

- blba vychova, submisivna, nikdy nezazili seba samu v pozicii byt sebavedoma, sebestacna, silna
- pohodlnost, su zavisle najmä materialne na muzovi, ktory ich zivi
- naivita, hlupost, alebo neskusenost, ruzove okuliare, malo muzskych kamaratov v minulosti a tak iluzie o muzoch
- psychicka a emocionalna zavislost na opacnom pohlavi, cize zasa len problem s vlastnou identitou, samostatnostou a sebestacnostou

no a niektore su proste vychcane a manipuluju, aby mali materialne vsetko, tak toleruju zle zaobchadzanie, nevery, hlavne ze maju vsetko co sa im zaziada a prizmuria obe ocka ;-))

v dnesnej dobe si kazda moze vybrat co chce, kazda zena moze studovat a n eskor dobre zarabat - ale na to treba aj povahu zivit sa sama cele roky, nie je to lahke

MIA78

ked som mala kedysi 15 rokov a zacala som chodit s kamoskou na zabavi, tak chlapci v nasom veku sa nas bali oslovit, co 4Otnikom nerobilo ziaden problem a pritom to boli zenaci.
Vtedy sme mali iny rozum. Bolo nam to mile

Teraz keby mam 15st stymto rozumom nakopala by som ich do riti!!!