Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mačingová - najedzte sa do štíhlosti

Petra354

Rozhodujem sa pre detoxikačnú diétu od pani Mačingovej:) Neviete náhodou aký je rozdiel medzi starším vydaním a týmto novým www.ipark.sk? Priateľova mamina má staršie vydanie knihy Najedzte sa do štíhlosti. Oplatí sa investovať do nového vydania?

Ivka 1

Lekorka to nevadí,že nevydržíš až do konca.Podstatné je aspoň začať aj tým urobíš pre svoj organizmus aspoň čosi, keď nič iné aspoň ho prečistíš. Ja som sa cítila veľmi dobre a v podstate mi všetky jedlá chutili až na cviklu s tuniakom. To mi akosi nešlo :). Pšeno to sú také malé obilné zrniečka a dostaneš ich predajňach so zdravou výživou .Tak to mi celkom chutí na slano a aj na sladko.

lekorka

Ivka 1
si zlatá,so mnou to nemožeš držať:-D.lebo ,ja som strašne nedisciplinovaná a vydržím iba chvilu,vobec v sebe neviem najsť tu pevnú volu,strašne to chcem,ale nikdy nič nedokončím/čo sa týka chudnutia/...
chcem sa ešte spýtať v tej knihe sa používa pšeno,ako to vyzerá a kde by som to kupila?

a dodržiaval si to presne ako je to v knihe,ten jedálniček?

Ivka 1

Lekorka ak budeš chcieť, kľudne môžeme začať spolu od začiatku. Ja som držala 28 dňovú detoxikačnú diétu pred pol rokom , schudla som 5 kg.

lekorka

ja teraz jem ,tak že zjem všetko čo nezje mna,tak sa chcem spýtať či tie tri hladné jedla sa dajú zvladnuť,lebo nepr. je tam na večeru len polievka a to sa mi zdá strašne málo

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mačingová - najedzte sa do štíhlosti - Fórum - ZDRAVIE.sk