Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vyrážky okolo úst a roaccutane

veveeeeeeeee

tento problem z vyrážkami mám už pomerne dlho pomohla mi moja kožná doktorka. umývam si tvár bórovou vodou a natieram sa miešanými mastičkami ktoré mi predpísala vždy to zaberie len treba byt trpezlivá.vecsinou sa mi vytvoria po konzumácií štiplavého či kysleho jedla napriklad citrusové plody... nepoužívam žiadne tabletky,prírodné recepty či produkty z televízie vždy mi to len zhoršia... a na to aloe vera pozor!!! ak ho kupujete v kvetinárstve či v záhradníctve musia vám k nemu vydat certifikát o jeho pravosti existuje mnozstvo druhou či kultivarou aloe vera ktoré vam mozu sposobit šarapatu !!

ebi77

okolo úst vyrážky naznačujú o nejakom zápale v tele, hlavne nejaké bacile v žalúdku..., môže to byť aj helicobacter

slonik306

Ahoj, chcem sa ta spytat, ci ti nieco zabralo zo spominanych rad? mne sa uz asi rok vyhadzuju okolo ust.. mam pocit, ze je to stravou, po mastnom jedle najviac.. hoci aj olivovy olej v salate..

Skusam Riboflavin, B vitaminy, pestru stravu ale niekedy sa clovek nevyhne v nasich restauraciach aj mastnym jedlam..

bingham

roaccutane...je vynikajuci na akne...zbavi ta ho pomerne rychlo...lenze zalezi na tom aku mas formu...takze by bolo dobre keby si isiel za dermatologom...a ten ti povie...

lilli_lilli

na ROA sa vykasli. Su to naozaj tazke lieky s mnozstvom vedlajsich ucinkov.Skus nieco menej chemicke.Ja mam vybornu skusenost a olejcekmi od Saloos:)

natallyxx

ahoj, vyskusaj zajst do lekarne a vypytaj si vzorku TriAcnéal od Avéne. Vzorka by mala vydrzat tak cca tyzden pouzivania. Alebo zajdi ku koznej a skus gel Duac, ale ten dost vysusuje aspon moju plet vysusa nadobro... Duac na predpis stoji okolo 11€ a TriAcneéal kupis bez predpisu za cca 15€ v lekarni.

estercones

treba si v prvom rade uvedomit, ze to akne nevylieci jedna carovna vodicka/masticka behom par dni a treba byt trpezlivy kedze to nieje zalezitost dvoch tyzdnov a vo vacsine pripadoch ani dvoch mesiacov. :/
Vyrazky v okoli ust mozu znacit hormonalnu nerovnovahu.
Co pomohlo mne, bolo kazdy den sa pravidelne natierat s aloe vera. Pestovali sme to doma v kvetinaci a kazdy den som si odstrihla jeden listok, rozrezala ho a tou tekutinou dnu som si natrela celu tvar. Kokosovy olej celkom fajn vytahoval cierne bodky, ten som si nanasala lokalne len na T zony a popritom vsetkom uzivam este dodnes Chlorelu v podobe tabletiek aj napoja.
Tolko moja skusenost.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vyrážky okolo úst a roaccutane - Fórum - ZDRAVIE.sk