Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

mejkap na stužkovú

Príspevok v téme: mejkap na stužkovú
LadyLiu

Ahojte, potrebovala by som poradiť ohľadom mejkapu na stužkovú. Mám kúpené tmavofialové šaty nad kolená, čierne topánky. Vlasy mám dlhé po pás - brčkavé, takže si ich plánujem nechať rozpustené. Lenže neviem, aký mejkap by sa mi hodil. Mám dosť problematickú pleť - dosť mastiacu a maličké vyrážky. Bežne používam len korektor a púder, takže neviem, do akého mejkapu by som mala investovať. Pleť mám svetlejšiu. A taktiež neviem, ako by som sa mala namaľovať. Chcela by som výrazné pery (keďže ich mám plné), uvažovala som o umelých mihalniciach a čiernej tekutej linke. Myslíte, že by to k sebe šlo? Alebo máte nejaké nápady? Vopred ďakujem =)

kaciatko_7

ak máš výrazne pery, tak podľa mňa nie je dôvod ich ešte viac zvýrazňovať a tobôž takou farbou, podľa mňa sa skôr hodí na staršie dámy... dôraz daj na oči, nejaké pekné dymové líčenie s trblietkami v tóne šiat, alebo v nejakom peknom kontraste... a na pery potom stačí len lesk, nejakú lícenku podľa farebného tónu pleti, trblietky na dekolt a ramená a hlavne príliš to s tým líčením neprehnať

Licenie

Ahoj, teraz maju zlavu 50% na profi licenie kozmetikou Mary Kay na slavnosti ako stuzkova, svadba, ples a tak. Stoji za to vyskusat :) a mas po starostiach

-odkaz odstránený-

suns

tato kocka je strasne sikovna a vsetko sa to naucila sama :) nie je to najvacsia modelka, ale presne vie, co treba zvyraznit :) tu su niektore videa, aok si spravit krasny make up

www.youtube.com

www.youtube.com

treba investovat do make up produktov, pretoze si vydrzia :)
nepotrebujes stetce ! staci ti dobry make up, puder, bronzer/farba na licka :)

jemne ocka su tu

www.youtube.com

tu mas ocnu linku a obocie :)

www.youtube.com

tu mas tiez krasny make up, vsimni si, ako pekne zjednoti plet make upom :) a potom uz len trosku a je to :) a to obocie je fakt dolezite :)
trosku si to napozeraj, doda ti to sebadoveru :) neboj, bude to faaaaaaajn :)
drz sa :)

suns

ahoj LadyLiu :)
nerob si starosti s niektorymi prispievatelkami... su proste zahladene do seba a budu kritizovat, pretoze si kompenzuju svoje vlastne komplexy !
Chvalim ta za tej tvoj plan, i ked sa velmi nelicis, vies to pekne zhodnotit :)
ale, treba to este trosku poopravit :)
myslím, ze sa zvladnes nalicit aj sama :)
make up - vyber si nie tekuty ( pretoze tvar by sa ti po nom zacala lesknut )
skus penovy, alebo kompaktny - teda tuhy..
sustred sa na odtien, aj ked v sale bude urcite zlte svetlo, takze ak si aj vyberies tmavsi odtien, bude to fajn..
tvar si vycisti a nakremuj
aplikuj make up, dobre ho rozotri na cele smerom k vlasom a na hranici brady a krku
ak potrebujes zakryt niektore miesta, mozes pouzit make-up na konkretne miesto a jemne ho vklepat..
potom celu tvar prepudruj - oplati sa v tomto pripade investovat do FIXACNEHO PUDRU.. vacsinou je to biely prasok.. jemne sa prepudruj, pokracuj s lickami v broskynovej alebo jemne ruzovej farbe
potom daj este jednu vrstvu pudru
teraz oci - tvoj napad s pomerom - jemne oci vyraznejsie pery sa mi paci, ale dôlezity je odtien ruzu.. fialove odtiene pôsobia velmi hrubo a neprirodzene ! pokazilo by to cely dojem !!! takze - ako tu uz niektora kocka spominala - vyber si lesk vo farbe ! volila by som nieco take do ruzova, mozno jemne cerveno-ruzova.. ale naozaj iba lesk.. nie ruz, pretoze ten by sa ti otlacal, zmyval a celkovo, citila by si sa divne.. takze radsej si pery prepudruj, nanes balzam a sup s leskom..
no a oci - poviem ti, intenzivne sa licim uz niekolko rokov, umele mihalnice som par krat skusala - prvykrat som sa s tym mordovala asi hodinu, skoncila som s celym polepenym a podrazdenym okom, musela som sa cela odlicit a nalicit znova a na party som prisla neskoro :D
velmi dolezity je tvar a hustota mihalnic..musis ich presne skratit a nalepit priamo na svoje, a potom jemne ciernym tienom, ceruzkou alebo linkou vykreslit viecko.. na tvojom mieste by som si popozrela nejake videa na youtube - kup si zahnuty stetec, cierny ocny tien - a skusaj.. najlepsie je vytienovat jemnu linku tienom ( nemozes sa tam pomylit ) a potom to len zvyraznit a dotiahnut linkou - vytvoris si peknu konturu oka.. - chce to ale fakt pevnu ruku a prax :)
moja - nezalezi, ake mihalnice mas, ani aku spiralu pouzivas - ide o TECHNIKU
popozeraj znova videa :)
a napadla ma jedna vec - no by si povedala na trsy? nie su to cele mihalnice, ale iba kusky,ktore si mozes podla svojho priania nalepit kamkolvek :)
cize - tiez ich predavaju v baleni s lepidlom..
spravis si tu linku, potom naniesies 3 vrstvy spiraly a nakoniec si do vonkajsieho kutika oka nalepis asi 1-2 trsy na kazde ocko..
a vysledok?
jemna, zjednotena plet, trosku zvyraznene licka, jemne pery s leskom a prirodzene oci .. a zabudli sme na obocie - to vytvara celkovy vyraz tvare :) treba ho jemne precesat a zafixovat :)
dufam, ze som ti pomohla, skusim pohladat nejake videjka :) a poslem ti ich sem :)
daj vediet, ako si sa rozhodla :) ahoj S.

visage

ahoj,som vizazistka,ak smiem poradit lahky make up porad sa s predavackou
( ak tam nebude len tak postavat a bude schopna ti poradit ) trosku prepudrovat tvaricku ak mas bledu plet jemne do ruzova sfarbene licka ,ale pozor aby si to neprehnala a nevyzerala ako marfuska ,velkym stetcom si jemne prepudruj licko od vonkajsej strany smerom k ustam (sprav s perami rybicku ked si budes malovat licka je to potom lahsie :)),ale jemne nie tlacit potom ak tak prupudruj este celu tvar pudrom
dalej
ak chces vyraznejsie pery odporucam ti velmi tenucku linku na vrchne viecko oka trosku pretiahnutu do von (styl macka )ale samozrejme s mierou nie mat linku az po obocie mihalnice tvoje vlastne bez umelych cize len spirala ,a ostavaju pery,ale aj tu by som neprehanala s farbou skor by som stavila na farebny lesk s bordovym odtienom ,ked saty mas bordove ,je to klasicke dievcenske licenie nic prehnane ,farebne tmave ruze su skor pre starsie baby alebo mladie zeny :)

xy:)

mas biele zuby? ak nie, tak nad vyraznymi perami ani neuvazuj. vyrazny ruz na pery si casto vyzaduje aj ceruzku na pery v takom istom tone. ale bordo saty a bordo usta su podla mna nevkusne, cervene by boli lepsie. tie umele mihalnice - co tak dobra spirala? na stuzkovej predsa neusis byt za klauna. bud vyrazne pery, alebo oci, vyber si jedno z toho, nie oboje, to sa na mladu slecnu naozaj nehodi.

LETICIA

k umelym mihalniciam a linke urcite si nedavaj ten bordo ruz, bud daj do popredia jedno, alebo druhe, bud si daj mihalnice, ale musia byt pekne nalepene nato pozor a aby nemoli zasa az cez obocie a linku a dymove diete ale nie silno a jemne ruzovy ruz az do biela, alebo lesk a ked chces byt ala francuzska, tak ulizat vlasy mihalnice a cervey ruz, ale krava aby bola a silna. ja to v beznom noseni striedam, okrem mihalnim umelych.

vikkkis

ja pridam vlastnu skusenost :)
na stuzkovu ma malovala sesternica(ziadny odbornik, iba mala nejake to licenie co ja teda nie) lebo moje malovanie dovtedy spocivalo v spirale a jemnom make-upe. nic zlozite, mala som cierne saty takze tmave trblietave tiene, ale ako vravim nemalovala som sa nikdy vyrazne takze nekricalo to z 10 metrov ze by som mala oci ako panda :) len tak aby som sa sebe pacila, mihalnice tiez nemam huste ale mala som len spiralu, na pery svetlo ruzovy lesk a make-up bezny ako som nosila aj do skoly a tiez som to s pletou nevyhrala.. iba na licka trochu takej tej lickovej cervene som si dala. ostatne spoluziacky boli zmalovane od vizazistiek tiez ponalepovane mihalnice a make-up taky ze ked buchli dvere sme len cakali ze to z nich opadne. a ohlasy? vyse polovica mamiciek mi vraveli ze ako som pekne namalovana ze to uplne staci lebo pekna je prirodzenost a nie vyzerat za kazdu cenu ako na fotke z modneho casopisu a este za to dali kopec penazi. presne, si mlada, naco to prehanat? naviac, som nemusela kazdu chvilu odbiehat na toaletu skontrolovat ci mam vsetky nalepovacie somariny na svojom mieste a ked som sa spotila som nemusela ist hned domalovat co som si zotrela.. a co sa nechtov tyka na tie tiez nezabudni, najlepsie su pekne upravene vlastne, bo baby co mali nalepene si chudatka nevedeli ani zapnut topanky.
moja, nejdes na modnu prehliadku :)
je to vas vecer na ktorom sa mate zabavit a ano aj stuzky dostanete ale ved medzi sebou sa poznate pre rodicov budete vsetci krasni a koho ineho by si chcela fascinovat svojim lookom ktory si nikdy predtym nemala ani uz mat nebudes? jasne ze chces byt krasna, ale vacsina chalanov uprednostnuje prirodzenu krasu :) tomu mozes verit
ak ale predsa chces experimentovat tak si to aspon dva razy skuss nanecisto- na nete je kopec navodov aj obrazkov- a v den D zacni riadne skoro lebo sa ti to isto nepodari na prvy krat ;) zakon schvalnosti a bdues len nervozna :)
alebo popros niektoru spoluziacku co to s malovanim vie nech ti pomoze :)
vela stastia a uzi si tu stuzkovu :)

alle

ladilu, skus sa doma niekedy po skole namalovat tak, ako si myslis ze to bude pekne a spytaj sa rodicov, surodencov..ked ta nevidime, tak je to tazke. Lebo syto cervene pery sa nehodia uplne kazdemu, ale skusit to mozes.

jankaaaaaaaaa

umele riasy si mozes kupit v drogerii aj s lepidlom, ale potom treba dat aj linku, aby sa zamaskovalo to, ze tie riasy su nalepene, potom treba pouzit aj spiralu, aby splynuli s tvojimi mihalnicami.. a to uz budu oci posobit dost vyrazne. a ked chces k tomu vyrazne bordove pery, tak to by uz bolo cele prehnane licenie. neviem ake mas saty, ci jednoduche alebo vyraznejsie zdobene.. ked chces vyrazne pery, tak si daj len spiralu, nedavaj si uz umele mihalnice..
s vyberom makeupu sa porad s predavackou v predajni, ked najdes nejaku ochotnu.. a smaozrejme si skusaj to licenie uz viac dni dopredu a skus byt v tom namalovana cely den, aby si zistila ako vyzera tvoja tvar s tym makeupom dlhsie..
ked niesi skusena v liceni, tak ja by som na tvojom mieste volila namalovat sa u profesionalky.. zase az take drahe to nieje..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

mejkap na stužkovú - Fórum - ZDRAVIE.sk