mejkap na stužkovú

Príspevok v téme: mejkap na stužkovú
LadyLiu

Ahojte, potrebovala by som poradiť ohľadom mejkapu na stužkovú. Mám kúpené tmavofialové šaty nad kolená, čierne topánky. Vlasy mám dlhé po pás - brčkavé, takže si ich plánujem nechať rozpustené. Lenže neviem, aký mejkap by sa mi hodil. Mám dosť problematickú pleť - dosť mastiacu a maličké vyrážky. Bežne používam len korektor a púder, takže neviem, do akého mejkapu by som mala investovať. Pleť mám svetlejšiu. A taktiež neviem, ako by som sa mala namaľovať. Chcela by som výrazné pery (keďže ich mám plné), uvažovala som o umelých mihalniciach a čiernej tekutej linke. Myslíte, že by to k sebe šlo? Alebo máte nejaké nápady? Vopred ďakujem =)

tpch

Preboha-bordove pery??? To cim si sa inspirovala? Fotkou tanecnic z Moulin-rouge? A k tomu fialove saty? Moja, studeny obkladik na celo a odznova..

Heatherka

ak chces bordove pery tak len umele riasy. nic viac. ziadna linka. si mlada, skor by som u teba volila asi vyraznejsie oci a na pery len jemny lesk...

LadyLiu

Mám dosť riedke mihalnice, takže z toho dôvodu som uvažovala o umelých - samozrejme, len horných + linka na horné viečko. A čo sa týka tých výrazných pier - bordové.

tpch

Vyraznejsie ano, ale nie vulgarne. Vyrazne pery a zmalovane oci s umelymi riasami nejdu dokopy. Na druhej strane neviem, ako vlastne vyzeras a co chapes pod pojmom vyrazne pery, vnimanie kazdeho je silne subjektivne. Stuzkova sa vsak tyka mladuckych ludi, premrsteny make-up nie je namieste.

Heatherka

v liceni plati jedno pravidlo bud vyrazne pery alebo oci, nikdy nie naraz. preto ptch napisala to, co napisala :)