Aby sa darilo

ta3

Lulu
deti sem prisli 2 roky po mne, ked dcera skoncila bakalara na Slovensku
:-)) ano, mam niekoho a je to super, samota je zla, nastastie laska kvitne naozaj v kazdom veku, odporuc to mamine

Lulu2011

ta3 - ahoj, no tak to su moji rovesnici, ja mam 29 :) isli ste do Autrálie spolu? Ty niekoho mas? to ti verim, ze by si chcela vnucatka, moja mama je uplne zblaznena do mojho syna, myslim, ze ho ma ovela radsej ako kedykolvek mna :))

cinkaa - ako sa mas?

ta3

Lulu
ahoj, mam 28 rocne dvojicky, dceru a syna, obaja tu ziju so mnou, obaja slobodni a uz tak by som si priala vnucatka, lebo ked tie moje deturence boli malicke, bola som totalne bez pomoci, uplne na nich sama jedina, takze som bola v jednom kolotoci a nemala som cas sa nimi kochat a materstvo si vychutnavat, tak dufam, ze si to vynahradim pri vnucatkach, len neviem kedy to bude
tak som si Ta musela s inou Lulu pomylit, lebo som presvedcena, ze aj to bola Lulu, ale asi s inym cislom, no ale aj tak mozes svoju maminu-ciperku pozdravit a povedz jej, ze je skoda, ze ostava vlastne cely zivot sama, clovek potrebuje lasku, velmi vela lasky, pa

Lulu2011

ta3 - ahoj, ty mas dvojicky? kolko maju rokov? :) no, tak to si sa natrapila, ja som rodila nejakych 8 hodin, bolo to na nevydrzanie, ale tak zmakne kazda, verim, ze rodit 2 deti je urcite tazke, teraz sa uz robia pri dvojcatach cisarske rezy

si si ma s niekym pomylila, lebo moja mama ma za sebou jedno manzelstvo neuspesne, boli sme same od mala a nema nikoho ani teraz, inak moja mama ma 55 rokov, takze ani jedna, ani druha nie ste stare :) moja je total čiperka este :)

dakujem velmi pekne, prajem krasny den aj tebe, u nas bude o polhodinu polnoc, mesto už spí :)

ta3

Lulu,
ja by som teda radsej 100 hadic (jednu som zazila a v pohode dalo sa to) ako dalsi porod, ja som rodila moje dvojcata 18 hodin a k tomu nasucho, voda mi odtiekla noc predtym a cely stab sa prizeral a nemohli mi pomoct zatlacit, lebo najprv boli tam dve babatka a ked sa rodila dcera ako druha, bolo to este horsie, lebo isla zadockom a ani vtedy nemohli mi pomoct zatlacenim na brucho, lebo tam bola zase jej hlavicka, strasne ked si na to pomyslim, no ale Lulu tak Ti poviem, keby som v aktivnom veku bola stretla muza, ktory by bol za to stal, tak veru by som to podstupila kludne este raz, tak aj Ty ber tu hadicku nie ako koniec sveta, a chcem sa Ta opytat, dobre sa pamatam, ze Tvoja mama po 2 rozvodoch konecne asi tak v mojom veku si nasla lasku? ano? dobre si pamatam? ak hej, tak ze ju pozdravujem a zelam, aby ta laska prekvitala, Tebe tiez zelam vela lasky a zaroven dobru nocku, my tu mame uz nadherne slnecne rano, pa