Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Poskytnutie informácie

Príspevok v téme: Poskytnutie informácie
vitodo

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, kde na koho by som sa mohla obrátiť v prípade, že mi lekárka odmietla podať informáciu o zdravotnom stave. Konkrétnejšie - zaujímalo ma, s akým zakrivením potrebujem kontaktné šošovky. Očná lekárka mi tento údaj odmietla poskytnúť s tým, že tento údaj nepotrebujem a je komerčný a platený :). Že mi ho poskytne v prípade, že si meranie zaplatím.Podotýkam, že túto informáciu ona má, lebo mi šošovky pravidelne objednáva. Mala právo/dôvod na túto odpoveď? Podľa mňa nie, ale radšej si nechám poradiť. Vďaka. V.

redicka

Dobrý deň,
prosím Vás, vedeli by ste mi niekto poradiť nejaký vitamín, ktorý obsahuje najmä vitamín C a je taktiež dobrý na pamäť? Ale nie príliž drahý,niečo okolo 5eur, pretože to zháňam pre viacero ludí.Ďakujem za odpoveď

ja40

som rada,ze je tu tato tema,lebo ja som bola vcera u mojej ocnej a bola som tam prvy krat,takze som nevedela,co ma caka,ale poslala ma tam moja obvodna na vysetrenie,aby mi zistila,ci nemam moje tocenie hlavy aj z toho,takze mi pozerala aj ocne pozadie nastastie bez nalezu,ALE...tiez taky pristup,bola velmi dolezita,jednala so mnou velmi stroho a strucne,pytala sa ma,ci neviem,ake mam dioptrie a ze ked chcem okuliare,tak mam si doniest popisku,kde to mam uvedene a pytam sa vy mi to nemozete zistit,ona: my to nerobime!
a ked som sa jej pytala,co zistila z ocneho vystrenia,tak ze: a co som mala zistit??? BOZE ludia je toto mozne?
vravim jej ved ste ma vysetrovala,ze hej mate to v poriadku a to bolo vsetko...a este malickost...mala ordinovat o 12:00,prisla o 12:10,o 12:30 do 13:00 nevpustali uz nikoho,lebo tam so sestrickou jedli v ambulancii a vykecavali sa rehotali na plnu hubu,my pacienti sme to vsetko poculi...totizto nejde mi do hlavy,ze ked ordinuje od 12:00 a to este meska,tak nemala by prist uz naobedovana?

vitodo

Ano, mne je jasne, prečo mi to odmietla povedať :). Obal som žial už nemala, ale udaj som si už zistila. Namerali ma v jednej optike. Štve ma ten prístup a ešte nehovorím o tóne, akým sa somnou bavili... Niektorí lekári zabudli, že sú v prvom rade lekári a nie biznismeni, ach jaj. Niekedy mám pocit, že na Slovensku môže každý všetko...

jankaaaaaaaaa

no neposkytla ti ich preto, aby si si nemohla sama objednat sosovky napr. z internetu , alebo inej optiky. púroste chce na tebe zarobit.. ale ten udaj o sosovkach je napisane na kazdom obale. takze ho musis mat aj na sosovkach, kotre od nej kupujes. tea je tam zakryvenie vhodne pre teba. teda ze sosovka nemusi mat presne take iste zakrivenie ako ma tvoje oko.
ale ci je povinna ti to povedat, neviem

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Poskytnutie informácie - Fórum - ZDRAVIE.sk