operovat alebo nie

Príspevok v téme: operovat alebo nie
operacia

Ahoj, mam takyto problem. Na srdci mi nieco zistili, co sa da odstranit iba operativne, ale je pomerne velka sanca, ze tu operaciu neprezijem. A teraz neviem, ci sa mam nechat operoval alebo nie. Ked sa nedam tak sa mozem dozit este par rokov. A ak sa dam tak sa mozem dozit este vela rokov, ale mozem aj zomriet pri operaci. Co mam robit?

operacia

Podla toho, ako sa vyjadrili bola to koma. A nador nie je cely prec, podarilo sa dat prec iba vecsinu... Povedali, ze cely nejde, lebo by mohli trafit aj tepnu. A podla mna si zvysit plat za tento vykon zasluzia.

malaanka

operacia,veľmi sa teším,že operácia dopadla dobre.
Už som ani nedúfala,že sa ozveš.A to si bol naozaj v kome alebo ťa udržiavali v umelom spánku?
Ja idem do nemocnice 6.12. a na operáciu 3 platničiek krčnej chrbtice 7.12. a aj preto som rada,že ti to dobre dopadlo a ozval si sa.Nádor je vyoperovaný celý?Co ťa ešte čaká po operácii,vieš?
Prajem rýchle zotavenie.

operacia

Cawte, tak som znova tu... Nenapisal som skor, lebo som lezal v kome a ked som sa prebral som na toto zabudol. Az teraz som si spomenul. Vsetkym vam dakujem za podporu. Operacia dopadla dobre.

eam

dohodol sa so sestričkou - takže operacia je mužského pohlavia. Začínam si myslieť, či si z nás nevystrelil, keď sa ani tá sestrička neozýva.

malaanka

operácia.aby si to nemusela dlho hľadať,tak sa znovu ozývam.Všetci čakáme,kedy sa už ozveš.Hádam to už bude možné.

malaanka

Operácia,nezabudli sme na teba.Dúfam,že sa zotavuješ dobre.Určite si na pooperačnom a tam nemôžeš mať notbuk.Ale niekto z tvojej rodiny alebo známych by mohol dať vedieť čo je s tebou.Prajem rýchle zotavenie.

malaanka

operácia,nemôžeš nám všetkým dať vedieť ako ti to dopadlo.Prípadne nemôže napísať za teba sestrička,ak si ešte slabá.Myslím,že viacerí čakáme na správu od teba