Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Trpnutie tváre

Príspevok v téme: Trpnutie tváre
Eva 1984

Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať, už tri roky mi trpne práva strana tváre. Navštevujem neurológa, ale ešte sa mu nepodarilo ma vyliečiť...Začalo sa to tým, že ma strašne začala bolieť hlava. To chvalabohu prešlo a asi tak po mesiaci začali bolesti pravého ucha a trpnutie tváre...liečila som to Lyrikou, to mi problémy trošku zmiernilo,ale kedže ju už ďalej nemôžem užívať, doktorka mi predpísala Grimodin...Neviete mi niekto poradiť ako alebo čím to vyliečiť...Už to trvá strašne dlho...

miška

dobry den chcem sa vas spytat ci mi neviete pomoct uz dlhši čas mi trpne lava strana hlavy a boly ma a ja sa bojim ist ku doktorovy tak prosim vas dajte mi vediet

Eva 1984

bibi 123
Prečo si to myslíš, možno máš aj pravdu, za tie 3 roky si predstav mi ani jeden z doktorov nebrali krv, iba v tehotenstve a to som mala o.k.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.