Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zášklby svalov...

Príspevok v téme: zášklby svalov...
debra

Dobrý deň, v posledné dni mám často zášklby svalov. Najčastejšie sú pri zaspávaní ale stáva sa to aj cez deň. Deje sa to hlavne na ľavom ramene, vtedy mi ním tak mimovoľne šklbne, až sa toho sama ľakám...bolieva ma hlava, dnes som zvracala (ale to mám teraz trochu pokazený žalúdok)...Ešte k tomu často zabúdam a učenie sa mi niekedy dosť robí problémy. Niektoré veci mi proste nejdú do hlavy ... a v poslednú dobu som vo veľmi zlom psychickom stave. Buď som strašne uzavretá alebo sa správam až moc sebavedome, predvádzam sa...Za prvé to spôsobujú moje tínedžerské komplexy (skoro každá baba v mojom veku má komplexy ale pripúšťam že u mňa je to prehnané) a som strašný hypochonder. Nesmejte sa ale aj teraz sa fakt bojím (kvôli uvedeným príznakom)či nemám napríklad šialené kravy alebo nádor v hlave alebo chronickú meningitídu :( Už ani kvôli tomu nespím :( dík za radu...

ojka

A nemôžeš to mať všetko len zo stresu? (;
Ten ma toľko tých príznakov, že to ťažko zrátať,... a teraz si navyše ešte v takom veku, že sama priznávaš, že to nemáš ľahké. Takže hlavne nestresuj, viac sa uvoľni a sem tam hoď starosti za hlavu (;

tpch

Sialenu kravu? Chronicku meningitidu? Uvidime, ked ti raz naozaj nieco bude, co budes vystrajat.
Menej sa pozoruj a viac zi.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zášklby svalov... - Fórum - ZDRAVIE.sk