Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vyzeram mladsie ako je moj vek

Aliccca

Vyzerat mladsie je urcite vyhoda, hoci nie vzdy. Ja tiez vyzeram mladsie. V Anglicku mi v 30-ke nechceli predat alkohol, ked som si zabudla obcianku (tam je plnoletost v 21) a vo Svajciarsku som sa pri kupe vina tiez musela preukazovat. U nas uz problemy nemam. Ako otravuje to, ako napr. aj to, ake soky sposobujem ludom, ked im poviem svoj skutocny vek. Neraz sa mi stane, ze mi neveria a chcu aby som im ukazala obcianku. A to pritom nepouzivam ziadne kremy a nic pre svoj vzhlad nerobim. Ale mam odjakziva mastnu plet, este aj teraz, asi aj preto nevidiet ziadne vrasky, hoci mam uz 33.

natalia66

Terra, aj mne typuju menej, mam 26 a ked som isla minule kupit sefovi cigarety musela som ukazovat obciansky preukaz :) Nic si s toho nerob, pozri zas je to super do buducnosti...ked budes mat 40, budu ti mozno vsetci typovat 30 :))

Jassmine

pozri, lenže s tým nič nenarobíš... keď máš také detské čtry tváre... darmo sa budeš preto trápiť... proste svoje "nevýhody" sa treba naučiť brať ako výhody :)))

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vyzeram mladsie ako je moj vek - Fórum - ZDRAVIE.sk