Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vymenny pobyt Anglicko

Príspevok v téme: vymenny pobyt Anglicko
anglicko

ahoj! mam moznost ist na 9 dnový jazykovy pobyt do Anglicka vzdy som o nieco takou snivala, ale ked prisiel den, kedy som sa mala rozhodnut vsetko som zacala zvazovat, az som cela domotana a neviem co mam spravit ist ci neist??? Anglicky sa ucim len rok cize to je dalsi problem neviem ako sa dorozumiem a ci budem vobec nieco rozumiet
dalej idem sama cize nikoho nebudem nikdy poznat (mozno dvoch ludi len z videnia)
a bojim sa ze mi bude smutno :D a proste neviem prosim poradte!
dakujem!!

sweater

jasne ze chod, vacsinou to byva tak ze potom sa tie decka ani nechce vratit domov :D, 9 dni je malo nato aby ti bolo smutno, urcite nevahaj a bez si pozret kusok sveta...

xy:)

iveta, anglicko nie je sibir, minus 20 tam hadam v zivote nebolo, jedine mozno pri nejakych teplotnych rekordoch, zimy byvaju mierne, teplota okolo nuly, podnebie je ovplyvnene golfskym prudom, ktory je teply. neprijemny je akurat studeny vietor a dazd. 9 dnovy pobyt moze byt pekny zazitok, je to velmi kratka doba, cize by som nevahala ani sekundu. rozumiet nebudes asi nic a prave preto by si tam mala ist. nechapem preco odmietnut prilezitost, ktoru mas ako na dlani.

Iveta Michael

moja...ani neváhaj!!! panebože však tých 9 dní to je len krátka doba..ale využi to čím skôr lebo od novembra tam majú byť údajne kruté zimy:)no snáď ešte stihneš lepšie počasie ako -20stupňov tak moc dlho neotáľaj...ja by som neviem čo dala za takúto príležitosť!

jajka001_

ze ti bude smutno? ved je to len devat dní! ze nevies anglicky dost dobre, no neboj nejak sa uz dohovoris. jasne ze chod, nenechaj si ujst sancu. mas nieco na co cakas cely zivot a ked to mas na dosah tak vahas? ides sama proti sebe. nic to nie je, len devat dni.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.