Vraj revolučné chudnutie, o čo ide?

ada08

Muska pardon za vyraz, ale asi si to robila uplne na hovno ked si pribrala 4 kila, s najvacsou pravdepodobnostou si to nedodrzala a teraz zvalujes vinu na vsetko vsetkych naokolo. dovolila som si to povedat, lebo som tento postup vyskusala, schudla som a dodnes ziaden jojo efekt, navyse som ho doporucila aj kamoskam a u nich to tiez islo. A ta cena ma tiez zaraza lebo ja som mala vsetko potrebne za nejakych 170 eur a uplne mi to stacilo. Ten caj mam dodnes. a ta blbost ze tabletky do vody, to by ma fakt zaujimalo kto ti to poradil. Asi je to vsetko o servise, ja som sa k tomu dostala v jednom salone v Ke a som maximalne spokojna

Muška

Ja som to skusila. Jedna sa o to, ze kazdy den si v moči sledujes svoje Ph a podla hodnot, ktore si nameras jes cely den tabletky - rano, naobed a vecer. Popri tom si zarabas vlakninovy kokteil. Mas k tomu rozpis stravy, kde vylucis sacharidy, muku atd, jes vlastne zeleninu a chude maso. potom dva tyzdne len zeleninu - vybrane druhy. vela tekutin, kedze ani voda nie je ok, tak aj do nej si davas tabletky, aby ta neprekyselovala. popijas k tomu caj z byliny, ktora je vlastne neucinna, v stredomori sa s nou farbia latky. To som si nasla o nej na nete, po tom co som si sadu kupila. Cela sranda ta vyjde 250eur ANO 250e a to som si kupila len najmensi balicek. Ostatne stoja niekolkonasobne viac. Ja som chodila cvicit a bola mi ponuknuta prednaska o zdravej vyzive, ktora bola manipulacna na nakup tychto produktov. Ja osobne som pribrala 4kg. Tak neviem. Zazracne chudnutie neexistuje, je to len biznis, ktory tazi z maleho sebavedomia zien.

ada08

Cau zvedavka
Revolucne chudnutie poznam, ked to je to co sa zaobera aj odkyslenim, posledne viem ze vojtek to dost propaguje, lebo schudol tym 21 kil. Ja som to vyskusala pred pol rokom a isla som dole 9 kil za dva mesiace. Bolo to uplne v pohode, bez hladu a podobnych stavov, ktore som si pred tym zazila.Je to kompletný postup, od upravy ph, precistenia tela, zmien v jedalnicku. Ako dovtedy som sa s takym nestretla. teraz uz som skoro 4 mesiace po a vaha sa drzi. Ak este mozem na tu dukanovu tak podla mna je to hlupost, uz len to ze to je hlavne o bielkovinach. pripomina mi to atkinsonovu a atkinson co som citala tak sam zomrel obezny

Zvedavka

Maoam, pretože som čakala príspevky K VECI, nie teoretizovanie o tom, čo by mohlo byť, keby tam niekto bol :-) pekný deň...

Maoam

vsak OK, tak vela stastia, snad sa najde nejaky hlupak, ktory si tam bol dat vymyt mozog a minul prachy

ale naco sem chodis, ked cele forum len kritizujes?? preco tu potom hladas?

Zvedavka

Maoam, ale to sú iba Tvoje domnienky, myslela som, že zareaguje niekto, kto to skúsil, čo sa tam deje, si viem živo predstaviť aj ja...ja som chcela fakty, vďaka za názor, ale ak nemáš nič konkrétne a k veci, sú Tvoje príspevky bezpredmetné...škoda sa tu na niečo aj pýtať...

Maoam

podla toho co sa tam pise bude klucovou prave obycajna detoxikacia...a na to nepotrebujes ziadne prednasky, je o tom kopa knih a info na nete, ano da sa tym krasne schudnut a velmi pomoct organizmu ale oni to tam uplne zahmlievaju a vobec by som sa necudovala keby sucastou prednasok bol aj predaj predrazenych doplnkov a vitaminovo-mineralnych produktov a pod....

Zvedavka

Maoam, keď som chudla, tej literatúry som prečítala viac než dosť, kým som sa k tým -19 kg prepracovala...nevieš stále pochopiť, že je to čistá ZVEDAVOSŤ? zaujíma ma všetko, čo sa týka zdravej životosprávy, som jednoducho len zvedavá...