zápal sliznice žalúdka

Príspevok v téme: zápal sliznice žalúdka
MODROVICOVA

Manžela trápili silne krče v oblasti žalúdka,brucha,mal tazkosti s dychaním. bola privolaná 112, za hodinu ho prepustili s tym, že má pokazey žalúdok.V nedleu začal krvácat z konečnika,naspet na pohotovost,nechali ho na chirurgii.Po vyšetrení hadičkou /z dolnej časti tela/ mu bol zisteny zápal sliznice žalúdka, príčinu uviedli - stres,strava a ine faktory.Liečba - dieta a predpisane lieky,samotné vyliečenie môťe trvat až mesiac.Chcem sa spytat:ako sa správne stravovat pri liečbe?konkrétne potraviny? aku prevenciu dodrziavat?Môže takto chory človek nastupit do práce /manžel je zvárač/,alebo by mal ešte dlhodobo marodit doma? dakujem za odpoved

Marosko-n

Je to objav z roku 2000 na Slovensku a doteraz pomáha mnohým ľuďom a je len pre vyvolených, ktorý majú o to záujem.
Zabíja všetky patogény a pomáha celému telu a správnemu deleniu buniek.

zoja 24

RNG prosim o radu .Som uz zufala !!!!
pred 4 mesiacmi mi diagnostikovali miernu gastritidu.nemam HP ani vredy len zapal.
Dali emaneru- velke bolesti nasledoval omeprazol,postupne qamatel a nakoniec nolpazu .po dvoch hospitalizaciach som sa rozhodla liecit sama .Brala som mastichu ale ziadne zlepsenie, betain+pepsin mi to este zhorsilo.Teraz beriem len probiotika kurkumu a aloe vera .Uz som psichycicky na tom zle tak beriem aj antidepresiva a chodim aj na akupunkturu.Ale stale mam bolesti.Co by si radil ? ...a aby toho nebolo malo mam aj medzirebrovu neuralgiu.
Budem vdacna za kazdu radu.

zoja 24

RNG prosim o radu .Som uz zufala !!!!
pred 4 mesiacmi mi diagnostikovali miernu gastritidu.nemam HP ani vredy len zapal.
Dali emaneru- velke bolesti nasledoval omeprazol,postupne qamatel a nakoniec nolpazu .po dvoch hospitalizaciach som sa rozhodla liecit sama .Brala som mastichu ale ziadne zlepsenie, betain+pepsin mi to este zhorsilo.Teraz beriem len probiotika kurkumu a aloe vera .Uz som psichycicky na tom zle tak beriem aj antidepresiva a chodim aj na akupunkturu.Ale stale mam bolesti.Co by si radil ? ...a aby toho nebolo malo mam aj medzirebrovu neuralgiu.
Budem vdacna za kazdu radu.