Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ZUB boli po vybrati nervov

Príspevok v téme: ZUB boli po vybrati nervov
jajboli

akoto ze ma stale boli zub(dolna 6-stka) uz 8 dni ked mi povytahoval nervy(mala som anestetikum injekciu lokalne)a vyplnil kanaliky gutaparčou. nestihol zablombovat, mam ist o tyzden na dokoncenie, ale korenova vypln uz je tam nastalo-trvala-s tym nic nebude robit, cize kanaliky(boli 3) a uz su uzavrete. teraz mam miesto blomby docasne vloku(CEMENTOVU) ALE ZUB BOLÍ STALE NA DOTYK, ZAHRYZNUTIE A CITLIVY JE AJ NA POKLEPANIE. ako je to mozne ked je mrtvy? moze to takto boliet este ci je niekde problem? KDE? prosim. dakujem

jajboli

dakujem vam,
uz mam niekolko umrtvenych urobenych zubov no nikdy nic podobne nebolo, ziadna bolest, tie zuby necitim ani ked je tam kaz, iba tento! uz mi ta poklepova a dotykova bolest ustupila, tak som ho zacala pouzivat-teda jest a zuvat na nom, a vpohode pokial sa mi potrava nedostane do medzizubneho priestoru(mam len cement.vlozku zatial(aj ked kanaliky su uz trvalo vyplnene) potom to neskutocne boli chvilu, tak som vyskusala prilozit si lad ci je citlivy no a na jednom mieste je neskutocne to bolelo(inde nie) tak nechapem co moze byt toto?(zubar robi najblizsie az bud.tyzden v pondelok a utorok, kedy som objednana na bielu blombu...

Nela111

Ja som mala, resp. stale mam podobny problem, a zubari nevedia prist na pricinu. Mam mrtvy zub vyse roka, vraj bolo vsetko vramci endodoncie urobene spravne (aj vypln je podla RTG fajn), no ten zub aj tak niekedy citim. Par dni je ok, par dni boli. Dovod? Netusim ja, ani zubar. Ty si zatial len 8 dni po zakroku, co je kratky cas. Bolo mi povedane, aj som citala vselikde, ze je to velmi individualne. Nietko je uz na druhy den v pohode, ziadna bolest, a niekomu sa bolest postupne znizuje aj 2 tyzdne. Takze pokial sa to da vydrzat, ze neobhryzas omietku zo steny, pockaj. Potom by si si tiez mala dat urobit RTG, ci je vypln urobena dobre.

jajboli

Pegas, no jaky inteligentny si ty doktor! necakala som tolko rozumnych odpovedi na tomto fore
ak sa chces bavit ci ftipkovat, najdi si ine forum
...najde sa niekto kto odpovie?

Pegas

Gutaparcu si daj zvulkanizovat. Odporuca to 9 z 10 zubnych lekarov. Ked zub umieral, preco si mu nedala prvu pomoc? Ha?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.