Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Farbenie obocia

katuskaaa

Prosím Vás, viete mi odporučiť nejaku farbu na obočie ale bez peroxidu? Ja som naň totiž alergická :-(

Ďakujéém

poradimtiti

mon, kup si fluid na rast mihalnic a obocia. Co ked budes niekde (napr. na dovolenke na plazi), kde nebudes mat ceruzku a akurat vtedy pojde okolo nejaka pekna baba :)

mon.

Baby chcem sa spytat, mam na niektorych miestach vypadane chlpky aspon tie tmave, preto si to dokreslujem ceruzkou, je mozne farbou na obocie dofarbit aj tieto miesta?

tercula

no ale vies ake byvaju tie predavaky ochotne ale skusim sa opytat, este raz velka vsaka potom napisem ako to dopadlo.

jankaaaaaaaaa

zalezi od typu farby, niektore su bez peroxidu, niektore s peroxidom, ale tiez sa predava v drogerii. predavacky ti poradia

jankaaaaaaaaa

ak si chces farbit obocie na tmavsie, tak mozes skusit aj 3%, ale vacsinou sa dava ten 6%. a tie farby sa predavaju v DM drogerii, mozno aj v inych, ale v dmku urcite

tercula

a nepouziva sa na to len 3 percentny peroxid&, nie ze si vypalim obocie s tym ,, teraz co chodim ku kozmeticke tak mi dava taku tmavu hnedu az ciernu, Baby, a kde sa daju tie farby kupit? budu to mat aj v drogerii?

:-))))

ahoj , na 2 cm farby by malo ist 5-7 kvapiek 6%-neho peroxidu , podla toho aku maš farbu , ak maš refektocil , tak k tomu byva original emulzia peroxidu a mieša sa to v pomere 1:1 , inak mala by si mat taku kašičku riedkejšiu , a samozrejme , že ti to neubliži :-)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Farbenie obocia - Fórum - ZDRAVIE.sk