cudzi clovek

Príspevok v téme: cudzi clovek
otravenaaa

Dnes ako som isla mestom, tak jeden chalan sa ma spytal, ci sa ma moze nieco opytat, a kedze to vyzeralo, ze robi nejaky dotaznik, alebo nieco podobne odpovedala som, ze nie. Spytal sa to dalsich dvoch ludi a aj oni mu odpovedali, ze nie. A potom ma dobehol a zacal ma otravovat a kracal mojou cestou,a pytal sa ci si myslim, ked sa ma nieco chce opytat chlap, ze vzdy sa ma chce spytat jedno. A povedal, uz ani nieco stratil (uz neviem co vravel) a ze ci mu pomozem 1-2 eurami, nato som mu povedala, ze nemam cas. A on, ze to co je, ze nemam cas. Potom zacal, ze potrebujem psychiatra, a ze ci chcem byt cely zivot sama...Potom, ze si myslim, ze som bohata a pritom niesom. Naco som mu povedala, ze co vravi o peniazoch, ked som o nich nevravela nic, a tiez som mu povedala ze potrebuje psychiatra a nech ma uz neotravuje...A stale otravoval. Potom sa ma spytal, ze co som taka namosurena, naco som mu povedala, ze preto lebo uz 5 minut ma otravuje, aj ked som mu povedala, aby ma neotravoval. A zacal, ze som typicka bystricanka. A ze si myslim, ze som pekna...Cim ma uz tak vytocil, ze som mu povedala, aj som...Potom uz konecne odbocil a dal mi pokoj. Ale tak strasne mi ten debilek pokazil naladu..A tak sa pytam, ako ma postupovat clovek, ked ho niekto otravuje a nechcem s nim komunikovat? Alebo je nutne vypocut si kazdu otazku cudzieho cloveka a odpovedat mu? Ako jasne, ze keby sa ma niekto pytal na cestu, kde co najde a pod. odpoviem, ale to vazne sa musim bavit aj s cudzim clovekom?

ignoraciaa

najlepsie je ich ignorovat...vobec neodpovedat, tvarit sa ze su vzduch a ist si dalej vlastnou cestou...to vzdy zaberie :)

0mega

Ja ma jedno a to iste cislo uz vyse 15 rokov..
A vela krat so ho dal nahodneu cloveku na ulici, alebo vela krat sa stalo ze ho spoluziaci dali iny ludo a poto si zo na robili srandu.
A ja z nich :D

Ak sa najde niekto kto veli otravuje, tak staci ignorovat :) SSky su drahe ;)

0mega

Odpis mu ze "Kto si?"
resp. hraj sa na to ze to ty nie si a "ta baba tam pri lekarni" (ale toto nespoinaj prva :D) mu dala nahodne a nie svoje cislo :)

Maoam

bibba ty si mu dala spravne cislo na seba???

och boze

a to cloveku co bol nasilny a vtierka a videl ta po prvykrat a uz ta tlacil a obmedzoval?

nabuduce ked ta niekto takto bude otravovat, hned ho zrus a ked bude otravovat dalej povedz ze vytocis cislo na policiu a hotovo

vela robi pohlad, rec tela, ton hlasu

baby davajte si väcsi pozor na seba

bibba

hehe, mala si ho uplne ignorovat. aj ked sa to uplne neda vzdy. napadlo ma, ked som predvcerom bola u lekarky... bol tam jeden muz, zacal ma balit, chcel cislo a chcel ist von a neviem co, stale som hovorila, ze nie a nie a nie... bol tam miesto svojej sestry, zobral jej lieky a zdalo sa, ze odisiel. ked som vysla von z ordinacie, uz tam nebol a ani ked som isla do lekarne nebol nikde vonku... ale vysla som z lekarne von a on ma tam normalne cakal a zase otravoval. citim sa hrozne, ale nakoniec som mu to cislo dala. samozrejme, ze s nim nikdy nepojdem von, ale proste v tej chvili mi to tak pripadalo, ze inak sa ho nezbavim, neplatilo nanho nic, ani to, ze mam frajera, (ked sa pytal, ci je to vazne som povedala, ze velmi vazne :D -aj ked sme spolu len necele dva mesiace :D ) po pol hodine mi uz dosla smska, dnes v noci zase smska... spravila som blbost. ale ako povedat razne nie? citila som sa tak blbo a namyslene, ked som ho odbijala a teraz sa citim este horsie, ze som mu dala cislo... niekedy neviem jak sa mam chovat... pravdepodobne...

jajka001_

odkedy uz tolko ludi nefajčí a ludia si uz nepytaju od cudzich cigarety, je ovela tazsie nadvazovat kontakty :)))

xy:)

ide o to, ze ju niekto otravoval a chcela sa ho zbavit a nie sa vykecavat. a zvlast nie s takymi, co pytaju prachy. ci vy mate vzdy chut kecat s debilmi? a co to ma spolocne s laskou?