Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Farmácia alebo medicína?

Príspevok v téme: Farmácia alebo medicína?
Memories

Ahojte,buduci rok idem na vysoku skolu - farmácia,teda,ak sa podarí...do ba...chcem sa opýtať,že čo je ťažsie-ci medicína,alebo farmácia,a ci sa najde nejaky cas popri skolach,a co je lepsie studovat v tejto dobe."Bavi ma oboje,ale viac asi inklinujem k liekom:DMyslite si,že je zle studovat farmáciu/medicinu?dakujem

majka12

cinkaa- ja nepisem vo vseobecnosti, ale poznam ludi ktori mi to potvrdili, ze je to tak
co sa mna tyka- toto nie je forum o uceni sa alebo neuceni sa, ale ak to tak velmi chces vediet tak idem inym smerom(pravo, politologia) a nemyslim si to co si tu pisala.

annieee

teda urcite aj lekari v zahranici su na tom super s platom,to len u nas doma su tak tazke a zodpovedne povolania ohodnotene tak slabo:/co je smutne...

annieee

bibi ale ja som sa pytala na tuto tvoju znamu lekarnicku:)v rakusku si lekarnik nezije zle nastupne plati 3000-4000 eur,o tom na slovensku len snivat mozme

cinkaa

majka12 nemozes pisat o zahranici vo vseobecnosti. Ja tiez zijem v zahranici a nikdy som sa ako cudzia necitila, vzdy som bola jednou z nich. Moja neter je sikula, vystudovala ako najlepsia v rocniku a dnes berie pekne peniazky ako top zahranicna lekarka. Ked sa ti nechce ucit, nemusis sa, ale potom nebedakaj, ze nemas dost penazi. pecene holuby bez pricinenia sa este do ust zatial nepadaju.

Omega- je fakt, ze doktor by mal mat k doktorine vztah, je to poslanie, mal by chciet pomahat druhym...

cinkaa

bibi123 ked tie peniaze schmatol fakt len tak pod stolom, to je teda hrozne. Hej, o sestricky je zaujem a zarabaju dost.

0mega

pozorujem na slovensku taku taktiku,
"mam sa zle, pomoz mi"
das mu z ucty alebo z lutosti uplatok.

a on potom vyjde von zadnym vchodom a nastupi do ML alebo G-klasse.

aj obycajna obvodna chce 30eur za vypisanie sposobilosti na vodicak..

ale hlavne ze sa ma zle ;)

tak to potom je kazdy analfabet, ked robi nieco z coho sa ma ZLE :D

0mega

tak a ako na tom bol prednosta ked bol mlady ?

nemal hned 4000eur plat...

zas co chcu ti absolventi, 2000eurovy plat len tak z fleku? :)

ved skusenostami sa naberie hodnota doktora..

ak by sme im dali 1 milion za 1 rok prace, za 2 roky by sme ich tu nemali..

doktorom treba byt z toho, ze ma to bavi a nie z toho, aby som mal dom a auta.. na to mi staci ukecat politika, nech mojej firmu dohodi nejaku zakazku..

moj zubar, mimochodom mladsi ako ja, nema ani 30, si zarobi za 1 hodinu tak 30-50eur cisteho aj so sestrickou. nemyslim ze sa ma ZLE.

ZLE sa ma ten, co taha 12hodinovku za pasom za 400 hrubeho, ten sa ma ZLE.

bibi123

majka12-to je individualne, ale aj neprimari dostavaju obalky, flase,bonboniery.. a kym za 6rokov dostuduje sa moze jazyk naucit tak, ze bude vediet nemecky lepsie ako Nemec:O)))

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Farmácia alebo medicína? - Fórum - ZDRAVIE.sk