Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

jonasova metoda krizenie cervenych a zelenych dni

Príspevok v téme: jonasova metoda krizenie cervenych a zelenych dni
miselka12

Ahojte. Chcela by som vas poprosit o radu. Planujeme s muzom dietatko, druhe...a kedze doma mame chlapca velmi by sme chceli dievca. Objednala som si kalendar u dr. jonasa, a v novembri mi vychadza termin na chlapca, ale krizia sa mi tam cervene dni so zelenymi tak, ze plne cerveny pripada na 18. den cyklu a dr. jonas neodporuca na zelane pohlavie skusat dni, ktore sa krizia. Ja mavam ale cyklus 27 dnovy, takze ovulaciu mavam okolo toho 13 az 14 dna, a tak podla mudrych kniziek od 17. dna cyklu by som nemala byt fyziologicky plodna....a tak prakticky by sa astrologicka plodnost nemala krizit s fyziologickou. Myslite ze aj tak sa znizi sanca na zelane pohlavie. Nie je tam tych 13 zelenych dni ako nejaky rozptyl z dovodu kolisavosti cyklu u roznych zien? Problem je v tom, z enech pocitam ako pocitam, pri mojom pravidelnom cykle sa mi to spravne posunie tak o rok...:(

jankaaaaaaaaa

ak veris tym vypoctom, ze prave vtedy mozes splodit chlapca, tak si kup ovulacny test, a sprav si ho, ci vobec mas vtedy ovulaciu. ked nie, tak zbytocne sa budes pokusat. alebo nech ti spravi gyn. vysetrenie kedy presne mavas plodne dni

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

jonasova metoda krizenie cervenych a zelenych dni - Fórum - ZDRAVIE.sk