Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Iluminati

Joo

neviem ci verit na tieto bludne konspiracie o ovladani celeho sveta no skor by som povedala, ze slobodomurari ci iluminati sa venovali filozofii ci alchimii a ziadnej konspiracii ..... ale ten napis na bankovke "Novus ordo seculorum" ma matie :DDD

Matyo

V každom prípade je naivné si myslieť, že moc majú politici ktorých volíme. Za všetko jeden citát:
"Dajte mi moc vydávať a ovládať peniaze národa, a potom mi bude jedno, kto robí zákony."

Mayer Amschel Rothschild, bankár

lost

Podla mna to bude skor take, ze ludia budu mat zabezpecene velmi moderne a nedobytne mesta, pretoze vonku bude neobyvatelna dzungla resp nejake prirodne katastrofy stale. a roboti budu robit ludom vsetko mozne, tj. vyrabat potravu, osatenie a zabavu.. Tym padom sa ludia uz nemusia vzdelavat a casom ich inteligencia klesne. A vodcovia ci polobohovia ich budu mat len na zabavu (mozno take co si popisal, zmiznutia ludi a potom hodia do areny :D ) alebo na sitie luxusnych kasmorovych svetrov, kedze stroje taku pracu neuorbia vzdy dobre a medzi sebou sa vodcovia musia chvastat ze maju rucne vyrobeny sveter :)
Obyvatelia mesta budu spokojni a budu verit ze toto cele je pre ich bezpecnost a lepsi zivot, co je defacto pravda, avsak na ukor bezpecnosti sa vzdaju slobody, tym padom a v tom okamihu stratia svoj zivot a budu ako otroci..
Dnesne udalosti podla k tomu pomaly ale iste smeruju :P

jožko biskup

lost: pripomina mi to staroveky Egypt :)
polobohovia a ich hrobky pyramidy..
Čo ty vieš lost? Možno už raz ľudstvo do fázy ako popisujem už raz dospelo a fungovalo to tak v tom Egypte. Polobohovia si len možno na pár tisícročí spravili výlet k nejakej planetárnej sústave. A keď sa vrátia, tak stretnú novú generáciu polobohov a bude z toho riadna mastenica. Potomkovia Rotschildovcov si to budú v epickom spacebattle rozdávať s egyptskými faraónmi a ich bojovníkmi so zvieracími hlavami :-)

jožko biskup

lost
Veď všetky detaily som nedomyslel, malo to najmä vydesiť :-)
Ale aj pri 30 rokov života môže byť produktívna doba človeka 22 rokov. Deti sa vo veku 4roch rokov umiestnia do zariadení, kde najprv začnú vykonávať jednoduché práce a potom sa to bude navyšovať. A keď ich bude menej ako milión a našich nešťastných potomkov miliarda, tak väčšina práce pôjde na to, aby tá miliarda nemrela od hladu príliš rýchlo. Pri dostatočnej technickej vybavenosti stačí ak bude pracovať tak 15% z nich. Ostatní budú bojovať v arénach na pobavenie najvyššej rasy a víťazi za odmenu dostanú zamestnanie - teda možnosť normálne sa stravovať.

lost

Odkial to mas?
Podla mna to nie je realne, pretoze 30 rokov .. to je defacto len 15 rokov produktivity maximalne, realne mozno 10, treba ich zaucit a zomierat tiez nieco zaberie..
A clovek je sakra narocny na udrzbu, to si skor uz myslim, ze budu kyborgovia, alebo uplne stroje, ludsky faktor je riziko VZDY! robot, pokial nema vysoku inteligenciu tak pravdepodobne nie..

jožko biskup

Oni nás chcú úplne zotročiť, považujú sa za nadľudí, iný vyšší druh, ako sme my. Snažia sa nás postupne degenerovať, aby sme boli stále hlúpejší. Ak im ich plány vyjdú, tak o 1000 rokov bude vyzerať svet nasledovne:
Skupinka 100 tisíc členov najvyššej rasy polobohov si užíva výhod supertechnológií. Vďaka manipulácii s Dna na úrovni atómov žijú prakticky večne. Cestujú po vesmíre, sú v priateľskom kontakte s mimozemskými civilizáciami, s ktorými si vymieňajú znalosti...
Zatiaľ však na Zemi žije podradná rasa potomkov súčasných ľudí. Sú nižšieho vzrastu ako my a dožívajú sa ledva 30 rokov. Ich priemerná inteligencia je iba na takej úrovni, aby dokázali porozumieť príkazom a splniť ich. Každá oblasť ich života je riadená najvyššou rasou a navyše majú pocit, že ich napĺňa a teší ich to - sú vyšľachtení na to, aby im plnenie príkazov podvedome robilo radosť. Často sú obeťami zvrátených pokusov vedcov, ktorí nehľadia na ich utrpenie, lebo sú to len zvieratá...
Už chápete, akú víziu majú a čo chcú dosiahnuť? A ani to príliš neskrývajú, viď stretnutia skupiny Bilderberg.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Iluminati - Fórum - ZDRAVIE.sk