Telefonat od byvaleho

Príspevok v téme: Telefonat od byvaleho
nia234

Caute,

prosim Vas napiste mi svoj nazor dakujem!

Takze pred pol rokom ma moj priatel s ktorym som bola 10 rokov opustil kvoli inej, odvtedy sme sa nebavili vobec, raz sme sa iba videli na jednej party, lebo mame spolocnych kamaratov, on s nou je doteraz a ze vraj je stastny.... Od toho nasho rozchodu je vo mne mnoho nezodpovedanych otazok, ale uz som z neho akotak vyliecena ... lenze vcera mi volal, nezdvihla som mu, ale strasne ma zaujimalo ze co chcel, tak som ho iba prezvonila, o chvilu na to mi dosla od neho smska, v ktorej sa mi ospravedlnil ze iba nahodou vytocil moje cislo ... Tak co vy na to? bola to nahoda, alebo nieco s tym sledoval? alebo sa nemam trapit s takymito hlupostami ? :)

Maoam

mne sa to tiez stalo uz viackrat a aj mna uz parkrat omylom vytocili, to by som uverila ze sa to stalo takto ALE divne je, ze este stale ma vobec tvoje cislo...

ja som vzdy vsetky cisla hned mazala, ked bol niekto uz EX

anikam

skoda, ze si nezdvihla. Ak zvonil viackrat, tak ta nevytocil omylom, lebo ked aj niekoho omylom vytocis, tak si to vsimnes a hned hovor zrusis.
Kasli na neho, ked ta nechal kvoli inej! Zasluzis si niekoho lepsieho

nia234

Mas pravdu, mozno fakt som si robila nadeje, aj srdce sa mi riadne rozbuchalo ked som videla ze mi vola ... Asi este nie som uplne v pohode ...

bumba

Podla mna tym nic nesledoval, nerob si zbytocne nadeje... aj mne sa stane, ze sa pomylim a vytocim ine cislo. Ak bude nieco chciet tak ti urcite zavola a povie ti to.