ako sa zachovat, ak ma odmietol

Príspevok v téme: ako sa zachovat, ak ma odmietol
odmietnuta

ahojte :) stala sa mi taka vec..spoznala som sa s jednym chlapcom..no..resp. on sa zacal zaujimat o mna ako prvy a snazil sa o kontakt:P.. chapala som jeho spravanie asi tak, ze by aj so mnou chcel nieco riesit...no pred par mesiacmi sa rozisiel so svojou priatelkou po par rocnom vztahu a ta sa mu teraz ozvala:) samozrejme chlapec je teraz mimo a ani nevie co robit..ze vraj ho mam chapat..no ja neviem ako sa zachovat..ci sa tvarit urazene a dotknuto, alebo tak, ze mi to je jedno a vsetko je v pohode...je mi to samozrejme luto, ale neviem co robit.

ivana45

odmietnuta,
ak ju este lubi, nechaj ho ist
ak nevie, co chce, nechaj ho ist ale neber vztah ako ukonceny

Nemusis tancovat od radosti ale tvarit sa tragicky ti tiez moc nepomoze. Navrhla by som napr. 2-3 tyzdne sa nestretavat a ak zisti, ze chce teba, ok. Mozes potom robit trocha drahoty :-), nie ze sa mu vdacne hodis okolo krku!

3nttt

urcite sa nemas preco citit ako blb. nepochopim preco sa ludia vrhaju do ineho vztahu ked este nemaju vsetko v hlave usporiadane. vdaka takym sa potom ludia ako ty trapia. kasli na neho. pride lepsi :) taky co sa iba s teba pototo :) a zo ziadnej inej :)

odmietnuta

...nastastie!! sa medzi nami nic vazne nestalo..a ze ako sa citim? hmmm mozno trosku ako taky blb :D a ani nie mojou vinou:/...ale dakujem Vam velmi pekne baby, urcite mi pomohlo co ste tu napisali:)) budem sa toho aj drzat!:)

3nttt

suhlasim si vsetkym co tu je napisane.ja by som mu mozno na tvojom mieste dala mensie ultimatum.aspon budes vediet na 100% ze co. a vobec sa nezapodievaj tym ze ako sa mas v jeho spolocnosti chovat.

User_37597

on sa s nou rozisiel-riesil nieco s tebou-ona sa mu ozvala a on chce aby si ho chapala?kde je logika???!!!
na co sa s nou rozisiel?aby pockal kym sa ona ozve a aby mohol povedat "pochop ma"?
ON je tvoj najvacsi omyl v zivote.vyser sa na neho je do trtko.

Maoam

no a ako sa teda citis naozaj? si urazena, dotknuta alebo si cool? :-)

ach, v takychto situaciach je to tazke, ak ste spolu este nic nemali, tak asi len akceptovat ze k nej stale nieco citi a ze si naviac :-)

snazim sa vcitit do teba, ak by som to premietla na seba, vo vnutri by sa ma to iste trocha dotklo, mozno by mi to aj bolo trocha luto, ale ak by som s nim este nebola vo vztahu ani sme spolu nespali, tak by som navonok urcite zareagovala cool a vobec sa nad tym netrapila a snazila sa rychlo na to zabudnut a nepripisovat tomu nejak velku vahu

a bola by som rada, ze sa to takto stalo, lebo horsie by bolo, keby som uz s nim vo vztahu bola a zrazu by sa ocitla byvalka...to by bolo ovela horsie a aj bolestivejsie si myslim, takto to osud este velmi dobre urobil