Panna u gynekologa - cez konecnik alebo cez posvu?

cicuska

takze ked si v pokojnom stave dam prst do posvy a zacitim blanu tak som este panna a ak nie tak som neni???...:)lilinka ty si ako prisla o panictvo???

lilinka

Zalezi to od toho, ci je v stave vzrusenia, alebo v pokoji. Normalne takych pat sest centimetrov do hlbky, ale pri vzruseni 12-16cm...to je individualne. Lebo vtedy sa pripravuje na prijatie penisu a prisposobi sa mu sama tvarom. Rozsiri sa.

cicuska

no zaujima ma to a chcem to vedet ze ked budem s nejakym chalanom spat ze ci to bude bolet alebo to bude jednoduchsie.....a kolko cm ma taka posva::::???

lilinka

Krvacat nutne nemusis, zalezi od pruznosti a pevnosti blany. Ale nechapem, preco to tak velmi chces zistit. Ved sa dozvies v pravy cas a na spravnom mieste...Vies o niecom, co ti mohlo blanu pretrhnut?

lilinka

cicuska, zistis to pri najblizsom pohlavnom styku a mimo to to vediet predsa nepotrebujes. Skus si tam sama vopchat prst, ak nieco zaboli, zrejme tam ta blana este je.

januška

ja viem ze je dolezity...ale napriklad keby sa vzali panic a panna tak ani jeden ani druhy by sa na sex stazovat nemohli lebo by netusili ze s niekym inym by to bolo lepsie...ja viem ze su to teorie a tiez nevravim ze to rozhodne do svadby neskusim...ja neviem...momentalne an to niesom pripravena

cicuska

chcela by som sa opytat nejakej holky co uz prisla o panictvo- ze ako sama zistim ci som uz neni panna.....nie u gynekologa.....diky,prosim odpoved rychlo:)