Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Preventívka

Príspevok v téme: Preventívka
razítko

Čaute, čo sa dá vyzistiť z krvi branej na preventívnej prehliadke? Odhalí aj nejaké vážnejšie choroby? Napr. rakovinu a pod.? Viem, že z výsledkov sa nedá zistiť, že napr. máš rakovinu toho a toho, ale dájú sa z krvi vyčítať nejaké údaje, ktoré môžu indikovať toto ochorenie?

ja40

je to presne tak ako hovoris ivana45,

chcem sa este spytat mne dopadli vysledky z krvi dobre,ale ze vraj cholesterol mam na hranici,hned sa ma spytala dr.ci papam sladke,pravda je taka,ze nie som na sladke,ale obcas si dam,z coho je este cholesterol zvyseny?

ivana45

www.vszp.sk

mate, co mas s tymi amylazami furt? normalne nie su sucastou prevencie u praktika - zmluvneho lekara poistovni

Ak uz si raz mal nejake parametre mimo normy, doktor uz moze robit kontroly, ako uzna za vhodne. Ale uz nevykazuje prevenciu, ale ma to v ramci pausalu.

Vela praktikov robi vysetrenia nad ramec zakona, chudaci, musia si vymyslat diagnozy, aby prospeli svojim pacientom
smutne, ale je to tak.

U nas je to tak: cim viac urobis ako lekar pre pacienta, tym horsi hospodarsky vysledok dosiahnes. Poistovne (majitelia, manazmenty) si madlia ruky a potlapkavaju zopar zlod...vyvolenych.
Ostatni maju smolu. Ale na druhej strane, maju, co chceli. Sori za ten dovetok, uz to necham.

mate59

zisťuje sa cholesterol,cukor,amylázy,pečeňové testy,je to základné vyšetrenie, kt.ak je pozitívne, robia sa ďaľšie podrobnejšie.
Takisto aj moč.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Preventívka - Fórum - ZDRAVIE.sk