V akej polohe spíte?

Lea789

Dakujem za odpovede :) Zase som sa niečo nové dozvedela ;) ja mam prsia C, zatial mi pri spani na bruchu nevadia, takze som rada, ze nemam vacsie :D Neviem potom ako by som zaspala...lebo to je jedina poloha v ktorej zaspavam, no minule som mala crevnu chripku a bola som celu noc prinutena spat na chrbte, lebo v inej polohe ma hrozne bolelo brucho, no pripadala som si akoby som spala v truhle :D inak tiez som mala doma dogu, argentinsku, ty mas aku? Su to krasne psy ;)

bibi123

ja spim na boku a bud v kutiku svojho partnera(spim mu na hore svalov:D) alebo na druhom boku zase na psovi (mam velku dogu:D) ... na bruchu sa mi nespi dobre kvoli prsiam, vidite zienky aku mate vyhodu tie, co mate male prsia:O)))

ojka

nemám ani šajnu v akej polohe spávam, pre mňa je umenie zaspať, takže polohy nejak neriešim, chvíľu som tak, chvíľu onak a potom zasa ešte inak ((-:

abrhpositive

ja zmením VšETKY POLOHY ZA JEDNU NOC,točím sa dookola na boku na bruchu na boku na chcrbte a tak dookola až zaspím

Slobodna

Najviac spávam v polohe embrya ale tiež rada spávam na brušku, no pri tejto polohe mi zavadzajú prsia :) bez malého vankúšika nezaspím ale rada ho občas vymením za chlpatú mužskú hruď :)