Obmedzenec?

Príspevok v téme: Obmedzenec?
Denis28

Zdravím, mám jednu otázku, ja som ešte panic a dosť mi preto záleží na tom aby moja budúca partnerka bola panna, ak nebude svet sa nezrúti ale budem ju už inak vnímať. Dosť ludí hovorí, že takéto zmýšlanie je obmedzené ale z môjho pohladu je to také, že keď už niekoho mala tak budem len ďalší v poradí a budem mať pochybnosti či budem aj jej posledný a podobne. Máte aj vy takýto problém? Alebo vám je jedno či je alebo nie je panna? Ako moje zmýšlanie vnímate vy, baby? Za odpovede všeho druhu ďakujem.

GiovanniX

traktorista
precitaj si ten koniec mojho prispevku este raz,ale prelozim ti ho,teraz ked mam 22 rokov je realnejsie najst pannu,ako v 30ke,nemam nic proti nepannam,ale proste idem si za svojim,teraz mam sancu este..a neviem preco by som mal upustit z mojich narokov,som realista a verim tomu a viem,ze baby v mojich rokoch su este nedotknute,aj ked mensina :)
a hovorim o vaznom vztahu,ziadne take,ze pretiahnem a odhodim...kazdy zacinajuci vztah berem tak,ze mozna z nej bude raz moja manzelka,takze radsej nech ta manzelka bude len moja,akoby mala predomnou 30 chlapov a piskali za nou,ze dobra si bola,mal som ta,atd ... :D

odpovedam

panien najdete vela aj v 30-ke. Mam take kamaratky, ktore sa k tomuto veku blizia a samozrejme, ich cistota suvisi s ich vierou. Je to pekne, ze si dokazete na zene nieco take vazit. Mnohi ludia sa do toho vrhaju priskoro. Avsak nepanna neznamena, ze je privelmi skusena alebo ze mala vela partnerov. Mohla mat pokojne pred vami len jedneho, s ktorym to proste nevyslo, hoci sa na zaciatku lubili. na dneske pomery som ostala pannou dost dlho, no aj tak to s mojim prvym nevyslo, hoci sme mali dlhodoby vztah. To teraz ma znamenat, ze moj sucasny partner si ma nema vazit, lebo som lubila niekoho predtym? Treba brat veci zdravo a nie prilis zaskatulkovanie, ze nepanna = zaletnica. Aj tak si myslim, ze ak budete niektoru zenu lubit, je mozne, ze nazor lahko a ochotne zmenite a nepanna vam az tak prekazat nebude ;-)

GiovanniX

denis uplne ti rozumiem a podporujem ta v tom,ja tiez na vazny vztah vyhradne len pannu hladam...tiez by som si tak nevazil nepannu,ale vela dievcat na druhej strane uverilo dakemu nadrzanemu a dalo mu a nakoniec olutovali...ale ja to berem tak,ze kym som mlady,dovtedy neupustim z mojich narokov,ked uz budem mat napr. 30 rokov,tak urcite realnejsie bude,ze nebude baba panna....ale teraz este mam sancu taku najst :)

sweater

denis nechcem tu mudrovat, ale nikdy nevies ci ked to vyskusas s nou nebudes chcet opekovat aj ine kvetinky, presne to sa odpanenym casto stava, ako aj chalanom tak aj dievcatam...

Denis28

To isté by som mohol spraviť aj ja a opustiť skúsenú aby som vyskúšal iné nie? Ale ja taký nie som, a nejakého zlyhania sa nebojím. No skôr sa budem cítiť istejšie pri panne než pri skúsenej. Bude v tom asi to, že pannu by som si viac vážil ako takú ktorá už čo-to vyskúšala.

slnečnicaa

Hladas pannu lebo sa bojis zlyhania prip nejakych trapnosti pred skusenou dievcinou. Podla mna ta skor opusti panna, ktora zacne byt zvedava, ako baba, ktora uz ma nieco za sebou.