sex s ex

Príspevok v téme: sex s ex
simča332

ahoj. Mali ste sex s byvalym? Rozisli sme sa pred styrmi rokmi. On uz je zenaty (vraj nestastne) ja zadana.Nedavno sme zacali spolu zase komunikovat a uvazujeme nad stretnutim, u ktoreho je moznost ze skonci sexom. Bojim sa, ze to vo mne zase vsetko ozije a pokazi mi to vztah. Mate za sebou nieco podobne?

simča332

ja ziadny pravidelny sex s nim nechcem. momentalne by som ho strasne rada videla, co sa stane neviem. mozno by sa mi tym fakt vyriesil terajsi vztah a uvedomym si co mam vlastne doma a vsetko dobre dopadne. ci sa fakt rozvedie alebo nie, to mi je v podstate jedno. nech su kludne spolu a uzije je si to co ma doma

slnečnicaa

Takze ty sa s nim vyspis, priatelovi povies, ze si ho podviedla, takze je koniec, s byvalym sa budes raz za tyzden stretavat na sex v aute, on unikne zo stereotypu, ty sa donho zabuchnes a o cca dva mesiace tu mame temu Milujem byvaleho, on mna nie.

Maoam

a ked bude chciet nieco viac ako jednorazovy alebo obcasny sex s ex, tak sa zacne vykrucat, ze mali s manzelkou 'krizu' a vsetko sa dalo do poriadku ;-))

Maoam

smejem sa nad tym ze kazdy zenaty je zenaty nestastne, ked ide o sex s inou :-DDD veru je to tak ach baby ste ma rozosmiali ale mate pravdu

simca332 mne to pride tak, ze ty vlastne asi hladas dovod ako lahsie odist z terajsieho vztahu ( sama pred sebou si to lahsie zdovodnis, ked odides, lebo si urobila 'chybu' a vyspala sa s ex tak mas dovod odist z problematickeho vztahu, proste urobis nieco 'zle'), alebo tym sexom s ex chces riesit terajsiu krizu ktoru mate a po sexe s ex zistis, ze co mas doma je vlastne fajn ;-)

co si o tom mysliet, nechcem ta sudit, lebo neviem ake mas problemy, ale ten tvoj ex za vela nestoji, nema problem podviest manzelku...

simča332

momentalne sa chce rozvadzat, ale kto vie. vynadajte mi, nech to pustim z hlavy. S priatelom je to momentalne zlozite, mozno by bol lepsi rozchod..

LETICIA

tak ako pise slnecnica, mohla by si sa svojmu potom pozriet do oci? potom ho nemilujes ked na take myslis. kazdy je nestasne zenaty ked chce niektoru dostat.

slnečnicaa

Sex s ex jedine pokial by sme boli obaja free. Jasne, ze kazdy chlap, co chce kocku do postele je nestastne zenaty. A na svojho priatela nemyslis??