spadla som do toho

Príspevok v téme: spadla som do toho
aiutara

Dnes som si priznala, som závislá. Bez drog už nefungujem. Bez drog vlastne nemám dôvod žiť. Odbornú pomoc vyslovene odmietam. Prečo? Neviem. Strašne nerada sa zdôverujem, rozprávam o sebe, o svojich problémoch. Nemám v tom problém len sa cítim strašne prázdno potom. Akoby mi vzali pol duše. To isté teraz. Nenávidím to. Mám takú deštrukčnú chuť ale že by som zapredala dušu. Chcem sa mať zle. Tak sa predsa mám mať. Ako sa to stalo... .
Obyčajné dievča, obyčajná rodina, škola vychodená, dokonca spravený Bc. Nenávidela som to. To prázdno. Ľudia ma nikdy nebavili. Členila som sa a členila, členila, členila... komunikovala, komunikovala. Bez priateľov ale medzi ľuďmi. A mňa to tak nebavilo. Keby viete ako. Mne boli všetci ukradnutí, proste ma ich názory, reči, život nezaujímal ale všade písali, hovorili že treba spoločnosť. Neznášala som to. Treba sa však prispôsobovať. Nebavila ma škola. Ale treba ju mať, proste sa treba prispôsobovať. Nebol žiadny odbor ktorý by ma zaujímal, nič technické, humanitné, nič. Vraj treba krúžky navštevovať, hľadať tam ľudí a zábavu. Prerátala som si to, chodila som do 23 krúžkov, 23 činností vykonávala. Od športu, cez tvorivosť, jazyk, turistiku, cestovanie, cvičenie až po kresťanské semináre (ja ateista). Mňa to proste nebavilo. Ale, treba sa prispôsobovať. Doma ma nič nebavilo. Len som sedela a počúvala aký deň mali ostatní. Našla som si prácu, to stereotypné vstávanie a predstava, že to tak ostane ma ubíjalo. Stále to isté, kolegovia, ich reči, problémy zákazníkov, papiere, atd atd. Desila som sa každého rána, vedela som aké pesničky budú zase hrať, vedela som ako sa majú synovia a dcéry kolegýň, aké papuče im kúpili, vedela som čo kto povedal v telke atd atd. Keď som od bezmocnosti skočila radšej do stredu cesty nech ma niečo zrazí a každý žiaľ stihol zastaviť, dala som výpoveď. Skúsila som charitu. Skúpila NotaBene, hotovosť dala tým rôznym organizáciám na pomoc deťom v meste, oblečenie na charitu a chodila venčiť psov, baviť starých (to bolo dosť trápne lebo sama som sa nevedela baviť a to ako umierali pomaly ma iba deptalo). Raz som sa dostala k chorým deťom. Týždeň som ležala v depresiách. A zistila že ma nebaví ani pomáhať iným. Proste mi to je jedno a ubíja ma to. Dni bežali strašne dlho, každá hodina sa mi zdala premárnená. Všetko tak dlho trvalo. Neviem na základe čoho ale zistila som že neviem kričať. Neviem zvýšiť hlas, neviem ,,niaka byť,,. Neviem tancovať (teda som jak pohybujúci sa panák), neviem vydať niaky cit. Tak strašne som chcela začať kričať ale nešlo to. Fádnosť, fádnosť. Neviem kričať. Neviem sa uvoľniť. Škrupuľe. Morálka. Všetko aby bolo fajn. Nuda. Prvý trip bolo to najkrajšie čo som kedy zažila. Druhý bol už pocit bezpečia. Tretí bol stav keď už som mala pocit že aj ja viem cítiť a niaka byť. tie stavy sú také ako keď vidíte niekoho šťastného, ako keď niekto kričí od šťastia alebo bolesti, ako keď niekto nadšene tancuje, prežíva orgazmus, ako keď niaky je. Nejde to bez toho. A keď s tým prestanem, zase bude fajn.

0mega

az 100eur za gram?
v istych krajinach sa za zohnaz uz za 10eur :)

sydney = 250-400 za gram (dolarov)
na novom zelande zevraj az 700 dolarov.

ale realne by to bolo menej ako Celaskon, ak by to bolo legalne.

No SKUTOCNA CENA - KED TO VSTUPI DO ORGANIZMU, je pochopitelne DALEKO VYSSIA :D

ta3

Kkaffe
blahozelam, mas velke sance zomriet stastna lebo uz to je polovicna vyhra, ze si sa pre to vnutorne silne rozhodla, vzdy, v kazdej faze zivota a za kazdych okolnosti mame na vyber, ci vlavo, ci vpravo, zalezi iba od nas ako sa rozhodneme a Ty si sa rozhodla pevne, teraz, ked vies Kto si a Co chces, lahsie sa Ti bude kracat do destinacie pre ktoru si si zvolila

kkaffe

Dievča, si na dobrej ceste. Aby si dokázala cítiť niečo, ak si bola prázdna, asi naozaj potrebuješ spadnúť do hnoja a buď sa utopíš, alebo "ožiješ". Mne sa stalo niečo podobné - tiež som mala všetko, len v duši prázdno. A keď som išla od deviatich k piatim (dve decká na krku, psychická a fyzická vyčerpanosť, finančné problémy až som z toho všetkého už išla zošalieť).. nejak som sa nasrala a zaťala. Rozhodla som sa, že v živote chcem byť AJ šťastná.. síce neviem ako, ale aj keby som si mala nohy zodrať po kolená, budem hľadať.. už viem ČO chcem, KTO som.. viem že chyba bola i v mojom vnútri (podvedomie).. a uvidím. Buď zomriem, alebo zomriem šťastná :)

bibba

koks inac neni taky strasny. horsie by bolo keby si bola zavisla na pervitine alebo heroine... asi mas iba taku socialnu zavislost, cize fukas ked si vonku s ludmi co tiez fukaju... hadam mi nechces povedat, ze musis mat kokain kazdy den, aby si normalne fungovala? stym sa da nieco spravit, aj tu zavislost znicit. (teda necitala som vsetko, ale jajka sa pytala kolko stoji gram koksu, tak mi doslo, ze asi fukas koks. gram stoji okolo 100€)

ta3

Aiutara
je Ta velmi velka skoda aby Ta drogy pozierali a nakoniec celkom rozlozili, si rozumne, inteligentne dievca iba mas v dusi prazdno a zatial ani motivaciu to zmenit, Tvoj problem bol, ze si sa vzdy prisposobovala svojmu okoliu a robila si to, co ini od Teba pozadovali a povazovali za spravne, isla si tak sama proti sebe, proti vlastnym myslienkam, nazorom, citeniu a tuzbam, to vyvolalo v Tvojej dusi hlboky rozpor, ktory Ta nakoniec priviedol do terajsieho stavu totalnej prazdnoty, dolozila si babke na nakup, to je krasny cin svedciaci o tom, ze mas dobre srdce, ale zaroven aj o tom, ze je strasna skoda, ze si sa rozhodla zapredat najvacsiemu diablovi tohto sveta, nerada rozpravas niekomu o sebe, o svojich problemoch, berie Ti to pol duse, ale Aiutara, zlatko, drogy Ti ju beru celu, uvedom si to, prosim. Vies co Aiutara?, ja viem, ze sa citis velmi zle, ale ja verim v silu Tvojho ducha, verim, ze mas na to, aby si situaciu zmenila keby si chcela, keby si bola primitivneho myslenia, presla by som touto temou bez slova, lebo snazit sa zobudit primitivneho drogovozavisleho cloveka je to iste ako hadzat hrach na stenu, ale Ty nie si primitiv, Ty si inteligetne dievca, Ty len potrebujes najst samu seba, zmysel zivota, potrebujes sa uvolnit, vykricat vsetko to nahromadene pnutie medzi tym co sa od Teba ocakava a tym ako to citis Ty sama, hovoris, ze nevies kricat, nevies, ale skus sa to naucit, skus zacat, zacni, otvor svoje bolave vnutro, vpust do neho trochu svetla, nadeje, lasky, Ty predsa vies, ze cesta po ktorej si vykrocila nikam nevedie a ak, tak iba k totalnemu krachu Tvojej existencie, ktory Ta dovedie k nedostojnemu koncu. Aiutara, skus vstat a zamier namiesto k drogovemu dilerovi ku niekomu komu este doverujes, ak mas pocit, ze taky uz nikto neexistuje tak navstiv psychologa, ten Ta vypocuje, poradi a isto pomoze ak o pomoc, zmenu este stojis. Prosim Ta, urob to koli sebe, svojim rodicom a v neposlednom rade aj koli mne, nepoznam Ta zlatko, ale zalezi mi na tom, aby toto inteligentne ziena s dobrym srdcom neskoncilo spinave, predrogovane na ulici. Ak chces, napis mi na moj sukromny email savocko@gmail.com, nie som sice psycholog, ale mam bohate takmer 60-rocne skusenosti, nie raz som tiez bola az na samom dne, rada Ta vypocujem a poradim.

jajka001_

kolko stoji gram kokainu? len tak pre info
myslim ze mas ten problem,ze si nemusela prekonavat problemy. nemusela si s nicim bojovat. vsetko ti islo lahko. bez problemov,na co si siahla. si velmi inteligentna. ale citovo prazdna. vztahy v rodine su ake? tam byva koren problemu. vztah s matkou. co tam neklape? je k tebe odmerana? nie su tie ciele do ktorych si bola dotlacena jej tuzbami? aby si bola vzdelana, spolocenska, mala vela zaujmov? vzdy vo vsetkom uspesna, ach taky zivot je fakt nuda. nemam problemy, tak si ich idem vyrobit. kolko stoji gram kokainu? to je droga bohatych deti...mala si to stastie ze si bola na 23 kruzkoch? co by som dala ja za taku moznost rozvoja...bola by som potom tiez taka prazdna?

ja40

aiutara,co si najviac prajes v zivote?

chcem tiez povedat,ze si velmi inteligentna a pekne pises,dokonca aj gramaticky...
mas diagnostikovanu depresiu? mas ju celkom tazku podla mna