Priatel pije, pretože

Príspevok v téme: Priatel pije, pretože
the-er

Ahojte mám priateľa ešte len 4 mesiace. Je do mnňa strašne zamilovaný, no z mojej strany to už pomaly upŕcha. Stále sa opíja, ked s nim nie som. Rád pije aj so mnou. A povie mi, že sa opil, lebo som neišla von a nebol so mnou celý deň. Jeho rodičia sú rozvedený, pretože otec pil a bil matku. Jeho brat tiež pije. To znamená, že piť bude aj on.
Posledne prišiel za mnou pre dom, opitý jak teľa a pri každom pohybe, slove, puse a objati sa smial jak k***t. 10 minút mi trvalo kým som ho poslala domov. Nerozmýšľala som ani nad tým, že ho necham pri tejto príležitosti, no pri odchode sa ma spýtal, či je koniec. Ked som povedala "neviem" udivil sa. Tak som mu povedala, že keď to chce, tak to ma. Nemám z toho dobrý pocit. Urobila som dobre? Budem sa teraz cítiť zle, pretože som s nim a jeho partiou chodila von dlho pred tým, ako sme sa dali dokopy. A bolo mi s nimi fajn, a partiu meniť nechcem. Už som z jedným z partie chodila, no ten si našiel inú a je stále s ňou. Čo mám robiť? Poraďte mi. Viem, že som hlúpa, ale takéto veci nechcem riešiť sama a polovica z mojich priateľov sú falošné špiny.. A tý ostatný všetko vykecajú