Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prosim pomoc, opuchnuta mandla

Príspevok v téme: Prosim pomoc, opuchnuta mandla
Martin1_4

Dobrý deň, mám opuchnutú ľavú mandlu a neviem si s nou už rady, bol som u krčnej predpisala mi antibiotika ktore nepomohli, doktorka mi poroadila orofar tabletky, a tantum verde kloktadlo, nic nezabera, krna odporucila vybrat mandle, ale to ja nechcem. Mohli by ste mi niečo poradit? Jake ine tazkosti mozem mat s tej opuchnutej mandle? vyter a krv boli v poriadku, teda mal som len nejakeho stafilokoka, na ktoreho mi doktorka povedala ze to je nic, ze to moze mat aj ona.. fakt už neviem co mam robit, vybrat si ich nechcem nechat, za radu vopred dakujem.

elke22

Ja som s tým mávala problém pravidelne, kým som úplne neprestala fajčiť. Odvtedy už len cca raz za rok - keď som chorá, ale nemávam to také zväčšené ako predtým. Pomáha dobre aj ten Jox (alebo niečo iné s jódom) plus ešte skús každý večer zjesť cesnak a potom už nejesť.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prosim pomoc, opuchnuta mandla - Fórum - ZDRAVIE.sk