Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Oplati sa cvicit, ked to nema ziaden efekt?

Príspevok v téme: Oplati sa cvicit, ked to nema ziaden efekt?
lenka2596

Ahojte, chcela by som poprosit niekoho, kto sa v tom vyzna, aby mi pomohol ! uz cvicim aktivne asi 2-3 roky - to cvicenie pozostavalo len z domacich zostav na fitlopte, vonku bicykel, rotana, theraband.. vzdycky som si udrziavala hmotnost na tych 54-56 kg.. 56 som mala max po Vianociach, Velkej Noci. potom to vzdy islo samo dole na 55. Teraz pred pol rokom som si kupila bezecky pas... behala som asi 5-6 x tyzdenne hodinu... vaha ostavala, bolo to fajn, lebo z kg som nechcela ist dole, len formovat postavu, hlavne boky...ale bola som dost hladna.. tak pred dvoma mesiacmi som zaradila aj olovrant- co som predtym nemala, a vaha ide hore a hore ! teraz uz mam 58,8 !! kupila som si orbitrek, aby som cvicila aj daco ine, fajn, bavi ma to. ale citim ze nohavice su mi tesne, a hlavne boky !!! :( som z toho strasne sklamana, teraz neviem ci to je len strata casu a namiesto tej hodiny cvicenia by som sa mohla radsej ucit do skoly, alebo mam dalej pokracovat ? ci mam menej jest ?
moj jedalnicek vyzera takto:
r: ovsaky,jogurt,ovocie / celoz. chlieb, sunka, syr, zelenina
d: ked boli sladke ranajky, tak chlieb a naopak
O: co si navarim, hocico...len nie vyprazane, sladke, knedle a take..
o: acidko, knackebrot, cottage, sunka, vyziva.. len daco mensie
potom cvicenie
v: vacsinou ryba na prirodno plus zelenina, prsia na prirodno, zelenina, vajecne bielka plus zelenina, tuniak,tvaroh plus zelenina

CO ROBIM ZLE ? PRECO PRIBERAM ? pise sa, ze ked aj idu hore kg, tak z cm by malo ubudat ! tak preco takmer nezapnem nohavice ? :( posilovat som nezvykla, max raz tyzdenne, aj to len vlastnou vahou :(

Dakujem za rady

evik1

abrhpositive toto ma tiež zaujíma:už som viackrát čítala,že len cvičenie nestačí,ak príjmame veľa a šport nie je dobrý fatburner.Treba zmeniť stravu,len ja si myslím,že ak je moje telo raz navyknuté hodinu denne behať,ak by som s tým skončila,lebo niwekedy chcem dať pauzu,bude to mať nedozierne následky na mňa.Lebo niekedy som už celkom vyčerpaná deno-ôdenne.100x nič umorilo osla.chcela som na mesiac úplne vypnúť,vyhodiť z hlavy to,že musím ísť každé ráno behať a venovať sa práci,rodiner iným činnostiam.bojím sa,že tých 500cal sa zákonite prejaví..

abrhpositive

SEXUJ A SCHUDNEš

NAMIESTO RANAJOK OBEDA A VEčERE ,JEDZ VIAC ZELENINY A BIELKOVINY,CVIčENIE JE ZBYTOčNé AK JEš VELA

lenka2596

tak jasne, nohy mam pevnejsie, stehna super, vsetko... ale s nohami a zadkom som nikdy nemala problemy...chcela som schudnut z tych blbych bokov a brucha ! ale to dajak neide ! .. tak pevnejsia by som sa citila keby som nemala to brucho :D myslela som si ze po pol roku uz bude dajaky ubytok.. tak asi ten olovrant zas budem vynechavat. alebo neviem uz fakt.. tak tuk si nemeriam, neviem kde.. akoze mam na vahe, ale to podla mna nie je presne ..
myslim si ze je to strasne nefer, dakto sa napchava cely den, nic nerobi.. a ja mam nabity den, praca, skola, varenie, cvicenie a aj tak h..no z toho mam :( keby to aspon malo efekt ! presne ! je to fasa motivacia ked este priberas !! :(

bibi4545

merias si aj tuk? mozno z toho ti ubuda. neviem, ja tiez nerozumiem ako to u mna funguje :D vzdy mi ubuda ina cast tela nez ta co cvicim. ale mozno sa ti ustalila hmotnost na tych 56kg povianocnych, a ked si pridala bezecky pas a olovrant zacalo telo zvysovat svalovu hmotu. neviem, mne sa to tak moze zdat, ale ci to je pravda netusim :) ale mala by si citit ci si pevnejsia, nebadas na sebe? nemyslim tuky ale svaly :)

evik1

Lenka,ahojmám ten istý problém,s tým rozdielom,že ja behám pravidelne cca 7 rokov.Spočiatku išla váha fasa dolu,lenže teraz to stojí,ak nie rastie.Mám svaly,jasné ale ten tuk na nohách sa mi absolútne nepáči,behám rada,je to už môj spôsob života,ale to je bohovská motivácia,že rastiem!alebo je to s vekom?A TEN ZADOK A MľANDRAVé NOHY...a to som behala aj maraton.Prácu mám fyzickú+ tých 10km.tak ako?

lenka2596

bibi4545: tak pitny rezim mam super. ci je leto ci zima vypijem 3 l vody a liter nesladeneho caju. kazdy den :) no ale svalova hmota by sa nemala naberat len pri posilovani ? a preco doteraz som nenaberala ? lebo vacsinou robim aerobne - beh, orbitrek ... ale ze vraj z cm by malo ubudat :(

bibi4545

podla mna len naberas svalovu hmotu. nepises kolko pijes, mas dobry pitny rezim?
jednu babu z fitka poznam, ta je tiez drobna, a ked zacne behavat a drepovat, tiez jej nejdu zapnut gate. ona je nestastna, ale jej manzel si pochvaluje ze ma pevny zadok. ale ona je sportovkyna tak vie ze to ma z cvicenia

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Oplati sa cvicit, ked to nema ziaden efekt? - Fórum - ZDRAVIE.sk