Vyskusal uz niekto Nivea Good Bey??...poradtee

mimi44

No mne roll on ani nivea nepomohli. Teraz pouzivam Enja od Dermacolu, aj sprchovy gel a moja celulitida sa straca.

jaeny

k nivei je dobré používať aj sprchový gel s masážnou hlavicou samozrejme od nivei,nemá sa to miešať,vraj to nemá potom ten správny efekt

michelle

Ahojte.Ja momentalne pouzivam niveu.Predtym som mala Yves Rocher -s 3D efektom,je super,ale je strasne drahy(999,-).Potom som mala Avon.A ten je na urovni nivei.Pouzivam ich uz 2 mesiace,pravidelne rano a vecer.samozrejme,ze mam hladsiu kozu,ale celulitida ustupila len mierne.1 krem mi vydrzi tak 2 tyzdne.Niveu kombinujem s tonovacim a vyhladzujucim kremom od Avonu a na brucho si davam spevnujuci gel od Oriflame.No hotova grogeria.

ivka2

no ja som dnes za tie kremy vysolila 500SK....myslela som ze ma trafi slak..ale ked musis tak musis...kupila som si aj niveu aj garnier, ale ten garnier roll som nemohla najst tak dufam ze to co som kupila je tiez dobre...

mimina

niveu som mala a mám pocit že nepomohla.....teraz mám dove tak uvidím čo spraví....a ak nič tak pak vyskúšam teda ten garnier roll..keď tak chválite...ale najlepšie asi bude pokračovať v cvičení, čoo? :)))

edibedi

ahoj, ja pravidelne pouzivam niveu, podla mna zabera, mam ovela hladsi zadok aj stehna. teraz som kupila aj tie naplaste, aj tie su v poho, ale su dost drahe na to, ze ich je len 6. Ten gel vydrzi asi 2 mesiace - ja si ho davam len vecer po sprche. ale odporucam. teraz som kupila aj v dm-ke rellee´ - to je tiez nejaky podobny pripravok, som zvedava, aky bude ten.

martinka41

ja som pocula od kamosiek ze ten Garnier je fakt najlepsi,nivea sa zevraj vobec neoplati...ved skus,uvidis sama...

patulik3

ja som vyskusala Elancyl, kupite ho iba v lekarni a uz po tyzdni som mala hladsi zadok aj stehna a celulitida mi potom aj presla. Neverila som tymto pripravkom ale Elancylu som verna uz druhy rok. Stoji okolo 700 sk a vydrzi viac ako mesiac.